Problem sa Zynga poker

Problem sa Zynga poker

Član
Jel se ikom desilo kad krene da igra pokera na fb da mu krene sa ucitavanjem pokera i onda samo pocrni onaj dio gdije treba da se otvori igrica,imam sve instalirano zanje verzije,i na ostalim preglednicima mi se isto desava sta je reci znali iko :icon_question:
 
Član
Flash player najvjerovatnije. Izbrisi taj sto ti je trenutno pa instaliraj stariji na kojem ti je radilo..
 
to ti "onaj odozgo" indirektno govori da se okanis toga. igranje igrica kroz monitor nije nacin na koji je On zapovjedio da se provodi zivot :D (serem)
 
Član
ado_d je napisao(la):
Flash player najvjerovatnije. Izbrisi taj sto ti je trenutno pa instaliraj stariji na kojem ti je radilo..

Trenutno mi je 10.3 i jos neki brojevi ja mislim da je to zadnji,a na kojem mi je radio neam pojma....:icon_confused:


Death_beat je napisao(la):
to ti "onaj odozgo" indirektno govori da se okanis toga. igranje igrica kroz monitor nije nacin na koji je On zapovjedio da se provodi zivot :D (serem)

hahahha...mogu ce je svasta.....zato i nemogu da predzem 37 miliona vec duze vrijeme usteko me sa srecom pravo :D
 
Član
Ostavi se pokera druze .. Moj savjet ja jutros spusim 5 M opsujem i odem " Blokiraj ovu aplikaciju" pola zivota mi uzme 1h igranja ...

:icon_exclaim:

kao i post iznad to ti samo moze biti do flash playera ili da nisi pokupio koji addon's pogledaj tools>>add-ons
 
Član
hahha...isti sam ti do zore ljustrim i igram,al sta ces korisnije nista nemam,TRENUTNO,ali samo me muci sad ovo oborio sam sistem i igro sam jedno vrijeme,i opet mi izbacilo na add-ons nemam neki dodataka osim jave za filmove i flas 10,pokusavo sam sad da nadzem neku stariju verziju al mi nije uspijevalo odma instalira 10...sranje
 
Član
Eh ovako, mene je zynga prije oko mjesec dana pokrala, tacnije preko 150.000.000. Imam sve moguce zastite na profilu, pa cak i ako mi saznas pass, javlja mi na mob notifikaciju da se neko konektovao. Cak i sam kada se logujem primam notifikaciju.

Javim se ja njima sa ovim problemom i kazu, ''your account has been breached''. Reko je njima ne serite majke Vam. Znamo dobro da mi niko drugi mogao to uraditi do Zynga. Bogme, vrate oni meni tacan iznos nedostajalih cipova.. Za 24h ponovno isti problem. I svaki put mi ostave samo jedan milion, a desavalo se to 3x u 3 dana. I nakon zadnjeg puta kap mi je prelila casu. Rekoh ja njima, od sada cete razgovarati sa mojim odvjetnikom/advokatom, pa cemo vidjeti sta zakon kaze o Vasem ponasanju potkradanju naroda. Ja malo na net, kad ono na hiljade ljudi sa istim zalbama i problemima kao i ja.

Nakon pominjanja odvjetnika/advokata, poceli su mi slati kojekakve mailove, da li sam ja zadovoljan njihovim uslugama i njihovim ponasanjem, odnosno blagovremenom rjesavanju problema ovo-ono. E zabijem im, nema vise...

Zasto ovo pisem, volio bi da ukoliko se neko nadje sa problemom slicnim kao sto je kod mene, tj.da je pokraden od strane Zynge, da mi se prikljuci u javnoj tuzbi protiv njih.
 
Član
ja sam isto bio pokraden na pokeru,ali mi je uspio neko uci u profil,kad sam ja usao na prfil imam sta vidjeti sve nule,cak mi je i one klemalice pokupio,posaljem email zyngi,i oni mi kazu da ce provijeriti ako nije bilo prebacivanje sa moje strane da ce mi vratiti,i stvarno tako i bi vratili mi za 48 sat cipove stim da sam morao da uradim neke zastite na profilu,i vratio sam brdo cipova ne samo sebi nego i drugima,a sto se tice zalbe i ja sam da im napisem,jer su u zadnje vrijeme postali previse zalosni,kradu banuju i ostale radnje ;)
 
Top