Problem sa zvukom win7

Problem sa zvukom win7

Član
Ploca Asus M2N SLI Deluxe, instaliran win 7 i nasao sam sve drajvere za sedmicu, jedini problem je sa zvukom, u control panel-u radi svaki zvucnik (imam 5.1 sistem) ali kada pustim iz bilo kog plejera pjesmu radi samo centralni i bas ostali cute!
Sta me zeza?:icon_confused:
 
kolega pa zar i ti ovo da pitas......

samo podesavanja aplikacije za zvuk, nista vise, orgi drajver i aplikacija, sve do nje zavisi, a inace win7 znas da zna prikazati sve drajvere a zvuk ne instalira, tj instalira ali nesto lijevo......

neki dan sam se peglao 20min dole s nekom ECS plocom, i bez aplikacije ne mozes nastimati nema pare, zahtjeva aplikaciju da otkacis kvacicu da ne gasi zvucnike kada se naprijed ustekaju.....

probaj sa tim pa vidi pomaze li
 
Član
Kolega, ovo je bas zeznut problem, imam ja aplikaciju i sve u njoj dindra test prolazi svaki zvucnik se cuje kao i u control panel-u u win. driveru ali kada pustim pjesmu nista samo bas i centralni!
 
jbg vecinom je do aplikacije i default win postavki koje uzima, konkretan problem kao tvoj nisam zaista imao, ali ono sto mi se desavlo sam uspio rijesiti drajverima sa oficijalne stranice i aplikacijom uz nju.....

ako ne mognes rijesiti naleti dacu ti imam jednu soundblaster 5.1 viska pa pokusaj s njom....
 
Član
Probo sam sa 3 kartice 24 bitne Cretivine, evo rjesio sam, bilo je do player-a, skino novi plug-in za winamp i u njemu ima podesavanje koje stari nije imao i sad rade svi, samo zadnji zvucnici se slabije cuju u odnosu na prednje!Jbg stare ploce nemaju bas podrsku za win 7, to je glavni problem!Na Asus-ovoj stranici nemas nista za win 7 za ovu plocu...
Pjeva sad! :) Stavljaj katanac ovde! ;)
 
Početnik
ajd da neotvaram novu temu..maloprije sam uradio update win7 jer imao sam nekih problema..i sad se nmg sjetit kako sam napravio zvuk kad sam digao win7...znaci onaj klasicni problem da nema zvuka,nece da prepozna zvucnu ..?? imatel kakvu ideju
 
Lija je napisao(la):
ajd da neotvaram novu temu..maloprije sam uradio update win7 jer imao sam nekih problema..i sad se nmg sjetit kako sam napravio zvuk kad sam digao win7...znaci onaj klasicni problem da nema zvuka,nece da prepozna zvucnu ..?? imatel kakvu ideju

instaliraj orginalne drajvere za plocu / karticu zvucnu i to je to, pojavice se nakon toga..... a takodje pogledaj da ti nije stavio kao default sound device slusalice, ako jeste a postoji ikonica za zvucnik u Playback Device izaberi zvucnik kao Primary i to je to ;)
 
Početnik
ej ljudi hvala vam,ali evo rijesilo se i ovo..jednostavno ptovrdio sam update od 115mb i evo zvuk je dosao...ipak hvala vam,moRete kljucat sto se mene tice ;)
 
Top