problem sa xenonima

problem sa xenonima

IGY

Član
imao sam isti problem na svojoj ibizi, i kad sam skinuo xenone jer su mi poceli ici na zivce, problem je sam od sebe nestao
no nikad tome nisam pridoadavo neku veliku paznju, ali problem ti je u xenonima 100% ;)
 
Član
Obicni XENON-i znaju da prave yebu na veliki broj automobila. E sad... ko je bas zapeo da ih ostavi, problem resavaju CAN-BUS Xenon-i. Jesu MNOGO skuplji (bar kod nas) ali zato rade .
 
CUPRA SX je napisao(la):
cuo sam da uzrok moze bit i ulozak brave paljenja ali i to je samo nagadjanje

nije nagadanje,vec i jest to problem,i moja cordoba je imala taj problem,otkrio ga tek kad mi je vrisno ulozak skroz;)


usput kad je prica o xenonima,imam h4 4500K bixenone,i radili do nedavno,i onda poceli lagano zahebavat,upalim prekidac,tek nakon nekog vremena upale,pa kasnije,pocnem i vozit i tek se upale,e sad se nepale nikako :D jel imao ko slican problem
 
E problem sa xenonima ja sam konacno resio. Izvadio sam xenone i ubacio obicne Osram Cool Blue sijalice. Osvetljenje nije kao xenonsko ali je dosta dobro. Sto je najbitnije problem je nestao. U medjuvremenu nasao sam i kupca za xenone tako da je sve super ispalo. :cool: ;) :cool:
 
Top