problem sa xenonima

problem sa xenonima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozzzz
Imam jedan problem
prije 3 dana sam stavio xenone i sada me zezaju. Konstantno trese,zmigaju, nez kako bih drugacije objasnio...
nez da li je do kvalitet xenona ili do mog auta, ako ima neko neku ideju neka puca, a pogotovo molim da mi odgovori onaj koji je imao iskustva sa tim problemom
inace, u pitanju je audi a6 2007g i xenoni 6000k, nez ko ih proizvodi :icon_question:
 
Nisi naveo nigdje da su can bus, ako nisu, SKIDAJ to odmah... Mozes zeznuti nesto od elektronike radi neke jeftine kineske stvari... Ako imaju can bus, onda ti je vjerovatno problem sijalica, nisi naveo blica li jedna ili obje...
 
Član
obje blicaju, ima nesto da ne prijavljuje gresku ali majstor kaze da nije can bus nego nesto drugo
danas sam ga kontaktirao i rekao mi je da ce mi poslati sve novo od drugog proizvodjaca pa da probam
ako ostane problem javim ovdje, ako se rijesi javit cu opet da stave lock na temu :D
 
Trazi can bus, pretpostavljam da su neki bas jeftini. Bez can bus-a na golfu rikne motor od brisaca, elektronika, i to te izadje 500 maraka, skini to i cekaj novo... Javit ce se neko ko je vise strucniji pa ces dobit bolji odgovor ;)
 
Član
nije nista slicno rekao, samo kaze, "nije ovo nesto dobro"
boji se i on da se nesto ne spali,a jbg kud nam onaj lik ne rece sta je,samo je reko da nije can bus :icon_confused:
 
Član
nezz jbg, ma ono nesto nije uredu ili sa balastima ili sa sijalicama, ono je neka varalica, a kolko smo obojica vidjeli ona odradjuje posao, jer ne prijavljuje gresku;)
 
Član
jbg, ocigledno da onom ko je ga novog kupovao nisu trebali:icon_biggrin:, ali to sad u ovoj temi i nije bitno
 
Član
Dosao novi set xenona i izgleda da je sada sve ok, nadam se da ce i ostati uredu.
:icon_confused:
moze lock
 
Član
amin boze, nadam se da ce biti ok, ako ne vratis onaj postom javi, pa da ja ponesem, trebam svakako i smd gore nosit;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top