Problem sa VW radiom, cd playerom i navigacijom

Problem sa VW radiom, cd playerom i navigacijom

Član
Imam nekoliko problema sa radiom, CD playerom i navigacijom kao na slici:
http://img525.imageshack.us/img525/6489/passat27sh4.jpg

1. na većini radio stanica pojavljiva se krčenje ( mozda je to zbog ugrađenih xenon svjetala?)
2. CD player ne podrzava niti jedan oblik muzike (mp3, VMA i sl.) , pokusao sam sa przenjem na manjim brzinama ali nista... Uvijek piše da je "CD défectueux"...
3. uz navigaciju mi nije došao nikakav cd sa kartama, ima li ga free na internetu ili se kupuje i po kojoj cijeni?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima. :)
 
Član
Proveri, instalaciju xenona, oko struje nisam spretan ali cu ti dati objasnjenje za ostale stvari.

MFD, navigacioni sistem koji ti imas je proizveden prvi put 1998. godine tako da je za ocekivati da ne podrzava ni jedan digitalni format. CD utor koji se nalazi na uredjaju je samo za navigacijske CD-ove, znaci za CD sa kartama koji trazis. E sada, karte za nasu regiju su potpuno siromasne bez ikakvih detalja, mozes doci do njih preko PIK-a, ali ja ti ne bih tako nesto preporucivao jer je rec o prezastarelom uredjaju.

Ja sam imao MFD u autu, i osim sto lepo svetli nema apsolutno nikakvu prakticnu primenu. Audio CD-ove mozes slusati iskljucivo preko originalnog VW changera koji je smesten u gepeku ili u pretincu ispred suvozaca. Reprodukcija videa je nemoguca bez investicije od nekih 400KM gde ces kupiti adapter koji su ukljucuje na MFD i onda tek kupujes video player, DVD ili sta vec.

Ja sam imao jedan dodatni uredjaj koji je emulirao rad CD changera a na sebi je imao prostor za USB i AUX. Takva radost kosta oko 200KM. Uglavnom, odlicno izgleda, ali jako puno para kosta da se dovede u funkcionalno stanje.

Odustao sam od svega i sada nemam nikakav player u autu.

Ako te bude jos nesto interesovalo konaktiraj me na PP.
 
Član
hvala na odgovorima. A nista onda, za muziku cu kupiti fm transmiter što se ukljuci u upaljac, a ovo ostalo neka stoji kao šminka bar zasad... Mislim da mi je to najpametnija varijanta.
 
Član
ako ne patis od kvalitetnog zvuka onda uzmi fm transmitter, ja ga licno ne podnosim... preporucio bih ti da potrazis negde changer, tako ce ti biti najkorisniji...
 
Član
Pozdrav, ne bih da otvaram novu temu a vidim da imamo sličan problem, naime i mene interesuje sledeće: kupio sam radio navigation system mcd vw, dekodirao (iako je prodavač naveo da je dekodiran) i sada koji god cd probam piše ''cd error - check cd''. Da li to znači da i kod mene isto ne podržava ništa osim navigacijskih cd.ova te da li bi problem bio riješen kupovinom vw cd changera? Unaprijed hvala.
PS. evo i slika

2evdico.jpg
 
Član
u tu rupu ide samo navi cd nista drugo, skoro sam imao takav u pasatu i nije podrzavao cd , imao sam cd changer u gepeku
 
Član
MCD podrzava CD obicni samo kad laser oslabi onda baca cd error

znaci, a ovaj fm transmiter , to je sranje, bolje nemoj nista stavljat
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
u tu rupu ide samo navi cd nista drugo, skoro sam imao takav u pasatu i nije podrzavao cd , imao sam cd changer u gepeku

Znači cd changerom bi riješio problem, treba li nešto posebno još za spajanje ili ima na sebi potrebne kablove?
 
Član
Malo pažnju obrati na datume, sumnjam da je autoru teme tvoj odgovor od pomoći nakon 3 godine.
 
Član
Kad je već otvorena tema, zna li neko kako da iskopam kod za radio, Volvo, model SC-700?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Top