Problem sa vibracija a audi a6 4f

Problem sa vibracija a audi a6 4f

Pozdrav ljudi, prvi mi je post na forumu.
Imam problem sa audijem a6 4f 2.4 multitronic.
Naime... Auto ide super i sve je ok tokom vožnje, problem nastaje kada stanem na semaforu i držim nogu na kocnici dok je auto u "D", osjete se neke vibracije kao da motor ne radi ravnomjerno i kao da hoće da povuče naprijed, ako prebacim u "P" ili u "N" te iste vibracije nestaju... Jos jednom da napomenem da je tokom vožnje i kretanja sve u redu, auto kreće bez gasa čim se pusti kočnica... Ulje u mjenjaču je zamenjeno ali problem nije rijesen. Isto tako ne prikazuje nikakve greške na dijagnostici... Dal' neko zna o čemu bi se moglo raditi ili je neko imao sličnih problema?
 
Moguce da je problem do mijenjaca. Moze biti problem i do nosaca mijenjaca. Prvo provjeriti nosace pa onda mijenjac. Ovo je samo moje misljenje sada ne mora znaciti da sam u pravu. Meni je na pasatu iz R u D auto skakao od trzanja i na kraju se ispostavilo da su u pitanju nosaci mjenjaca bila popravka tipa 30€ :D.
 
Ja mislio sebi uzeti ali su me ustrasili da trose puno ulja. Navodno i to litar na 1000km i na kraju odustanem
 
Top