Problem sa unutrasnjim osvjetljenjem Passat B6 HITNI

Problem sa unutrasnjim osvjetljenjem Passat B6 HITNI

Član
Molim pomoc, danas zamjenim unutrasnje sijalice ubacim LED i kad sam sve uredno zavrsio, prvo naprijed i onda nazad, upalio sve uredno radi i da vatim plastiku zadnju nije mi fino ulegla, skinem je ponovo i da upalim ne radi osvjetljenje! Dakle sve uredno radi osim unutrasnjeg osvjetljenja. Poskidam sve tri sijalice iznad zadgnjeg sjedista gdje se i desio problem, opet nece. Moguce je da plastiku prvobitno nisam fino vratio pa je napravila kratak spoj, prelistam sve 3 kutije za osigurace (u motoru, sa strane vozaca i sa strane suvozaca) i nigdje ne mogu da nadjem osigurac za unutrasnje osvjetljenje. Passat B6 2007 limuzina. Uzmem i vizuelno provjerim svaki osigurac i vizeulno svaki izgleda uredan. Ne znam vise sta da radim jer kada sam stavio LED sve uredno radilo.
 
Osigurac ti je na vozacevoj strani mjesto 15 od 5A skini zadnji dio gdje si mjenjao sijalicu pa vidi ds nisi kratak spoj napravio.
 
Član
Osigurac ti je na vozacevoj strani mjesto 15 od 5A skini zadnji dio gdje si mjenjao sijalicu pa vidi ds nisi kratak spoj napravio.

Bravo Maha. Taj mi je promakao. A je**em ti VW dokumentaciju pise " Multifunction control module 1" pa kako da znam da mu je to interior lights? Nazalost nemam rezervni od 5A imam od 7.5A i 3A ne znam sta da skinem da stavim umjesto izgorenog dok do sutra ne kupim... Dok sam googlao o ovom problemu naletim na preporuku da preporucuje da kad se zamjene untrasnje sa LED-om da se stavi 7.5A od 5A ne znam koliko je to tacno....
 
Bravo Maha. Taj mi je promakao. A je**em ti VW dokumentaciju pise " Multifunction control module 1" pa kako da znam da mu je to interior lights? Nazalost nemam rezervni od 5A imam od 7.5A i 3A ne znam sta da skinem da stavim umjesto izgorenog dok do sutra ne kupim... Dok sam googlao o ovom problemu naletim na preporuku da preporucuje da kad se zamjene untrasnje sa LED-om da se stavi 7.5A od 5A ne znam koliko je to tacno....
Stavi 7.5 ;)
 
Član
Moze li prevod za nas sto smo ucili engleski u skoli

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Jeste bila mi je zena, tu si u pravu! Dojde ona meni cesto! :D
A kad ti odrastes i cuna ti naraste mozda i tebi neko dojde pa makar ti i mama dojde. :D:D:D
 
Top