Problem sa tresnjom volana!

Problem sa tresnjom volana!

Član
HCR-671-561_TOP.jpg


HUB-RING-MONTAGE.jpg


HUB-RING-MONTAGE.jpg



Jel to :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Ako je do toga, ali to je samo ako znas da felge nisu za tvoje auto kao sto ja znam da nisu za moje nego za golfa pa ipak ne tresu.

Tresti mogu i diskovi, koji se iskrive.
Mogu i lose krajnice ili kugle ili lose gume ili krive felge.

To sve treba po redu da se eliminise.

Ja bi poceo od krajnica i kugli cisto radi tvoje sigurnosti iako sumnjam da je to al daj nekom da pregleda, pa onda isto neko ko moze i zna da pogleda diskove, pa tek onda felge i gume pa nakon toga svega optika trapa.

A taj ko ti je montirao te felge i gume bi morao da primjeti i da ti kaze da felge imaju vecu rupu i da nisu za tvoje auto ako je to to.
 
Član
menjic je napisao(la):
HCR-671-561_TOP.jpg


HUB-RING-MONTAGE.jpg


HUB-RING-MONTAGE.jpg



Jel to :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Ako je do toga, ali to je samo ako znas da felge nisu za tvoje auto kao sto ja znam da nisu za moje nego za golfa pa ipak ne tresu.

Tresti mogu i diskovi, koji se iskrive.
Mogu i lose krajnice ili kugle ili lose gume ili krive felge.

To sve treba po redu da se eliminise.

Ja bi poceo od krajnica i kugli cisto radi tvoje sigurnosti iako sumnjam da je to al daj nekom da pregleda, pa onda isto neko ko moze i zna da pogleda diskove, pa tek onda felge i gume pa nakon toga svega optika trapa.

A taj ko ti je montirao te felge i gume bi morao da primjeti i da ti kaze da felge imaju vecu rupu i da nisu za tvoje auto ako je to to.

Druze to je.....
Sutra cu kupit te prstenove na Stupu, mislim da se zove radnja OZ al prodaju felge nove a i moje su MSW-OZ pa bi trebo rijesit problem!
A ostalo sam sve provjerio tako da je do prstenova!
Hvala
 
Top