problem sa temom

problem sa temom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle imam svoju temu pod projekti članova...Ovo je link moje teme tj moje garaže

http://www.bhtuning.com/thread-2582-page-37.html

htio sam izvršit UPDATE radova al nemogu stalno mi izbacuje sljedeće

Ovo nije Vaš projekat. Za pisanje komentara koristite temu namjenjenu za dotični projekat



i zato nemogu izvršit update tj mogu samo editovat pa ubacit nove radove al onda se tema ne podigne u vrh nego ostaje tamo negdje na kraju pa bih molio da se ovo rješi ako nije problem UNAPRIJED HVALA
 
BHT Ovisnik
sada je to problem jer ti moras napravit projekat i temu za komentare,a u ovom je slucaju tvoj prijatelj napravio temu tako da se vise projekti nemogu komentirat,vec za to imaju teme:icon_smile:
 
pa nek to srede kako treba ja nemam pojma kako se postavlja ta tema za komentare tj pokušavo sam al nisam uspio
 
Legend
sacekaj da deyo dodje,nek ti brebaci projekat na tvoje ime,ovako je neko drugi stavio projekat pa ne mozes postati...

a temu za komentare postavljas tako sto udjes u podforum komentari,new thread i ubacis taj link u projekte...
 

IGY

Član
Dado sorry nesto sam pokusao, no slucajno sam pobrisao komplet temu
jbg izvini bilo je u najboljoj namjeri
sacekacemo Deyu da vidimo moze li se ikako vratiti tema, ako nista otvori ponovo temu pod svojim nickom i pici dalje
izvini jos jednom
 
nema problema sve je ok šta je tu je nije do tebe htio si uradit bolje ispalo je kako je ispalo uglavnom sve ok nemaš brige idemo dalje ;)
 
IGY je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Vratiću i omogućiti Dadi da piše, nemam sad vremena.

to Deyo care
huh bas mi je krivo bilo, kud guram nos ggdje mi nije mjesto

druže nema ti razloga biti krivo nije mrtva glava već me samo zanimalo do čega je znam da je prije tjedan bilo sve ok a za temu i brisanje je ok pa ja ako deyo vrati dobro vratio ako ne idemo iz početka šta fali
 
Pozz svim forumašima sutra ili prekosutra tj čim dobijem uputnicu idem u bolnicu na ležanje vučem već mjesec dana neku upalu pluća al me sad baš skačilo kako treba tako da mi se upalila desna strana i stalno me hvata grač jedino što mi je ostalo je bolnica ležanje i daljnje pretrage.....pa ćemo vidit šta će vrijeme pokazat pa da znate da me neće biti jedno vrijeme na forumu....Pozdrav svima pa se čujemo kad ozdravim....:icon_sad:
 
Član
Nadam se druze da ce sve biti ok...vidio sam i ranije da si spominjao zdravstvene probleme al nisam znao da je zajebancija oko pluca....zelim ti brz oporavak i da sve prodje kako treba...sretno;)
 
lako je za temu i za sve nek je zdravlja golfića sam spakovo u javnu garažu na sigurno dok mene nema jer sam tamo predplaćen nadam se ija što bržem oporavku probo sam sve načine i priivatne preglede i sve al ništa nije bilo od pomoći zato moram da to odležim da rješim kako treba
i naravno hvala svima na ljepim željama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top