Problem sa TDU

Problem sa TDU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz. za sve fanove TDU-a! Imam problem sa blokiranjem igre sveki put kad probam da izadjem iz kuce! Igru sam kupio skoro,naravno ORIGINAL! Nisam imao nikakvih problema sve dok nisam dosao na deo mape u blizini velikog aerodroma,gde sam otkrivajuci nove puteve i ulice u istom delu mape,mislim cak i ulice,imao 2 puta zaglavljivanje igre (slika zamrznuta,cuje se zvuk)! Posle prvog restertovanja igre uspeo sam da nastavim tamo gde je poslednji put sacuvano i da ponovo vozim po mapi,ali posle drugog blokiranja i restarta nisam vise mogao da izadjem iz kuce da bih vozio po mapi! Igra se normalno startuje kao i pre,mogu da izaberem i online i offline profil isto se desava! Igru sam vec reinstalirao i dalje isto! Obrisao jedan od profila i stavio prethodno sacuvani dok je sve bilo uredu (zbog mogucnosti da su nekim slucajem corumpirani) i opet glavi!!! Pomagajte ako je neko imao slicnih problema!
 
Član
a da probas instalirati igru na drugo mjesto na kompu
ili da probas uraditi system restore,mozda si nesto na kompu zeznuo
drivere od zvucne ili od graficke
provjeri prvo jesul svi driveri up to date.skini znaci najnovije i instaliraj
pa onda instaliraj igricu na novo i probaj hoce li te zezati
ak ne bude onda probaj ubaciti taj profil pa kreunti gdje si nastavio
pozz i dobrodosao na forum
predstavi nam se na za to predvidjeno mjesto
 
Član
Evo ti patch http://www.gamershell.com/download_20182.shtml , dobijes i 2 auta , Audi RS4 i Nissan Skyline
 
Hvala unapred! Vec sam skinuo najnovije ATI drajvere pa cu to da instaliram i videcu dal ce pomoci! Nego,nesto zanimljivo sam primetio posle tog problema. Nekim CUDOM mi je nestalo oko 200Mb prostora na D particiji,nista oko drajvera nisam dirao niti ista problematicno novo instalirao!!! Ne znam stvarno kako je to izveo al vidim da jeste,a mislim da mozda ima veze sa problemom koji je nastao u igri,pa se tako slobodni prostor spustio ispod dozvoljenog minimuma jer sam trenutno bio u skripcu sa prostorom na D particiji! Tkve stvari su se cesto desavale na kompu kod mog cimera,kod mene je ovo mozda 2 put da se desava i nikako da utvrdimo razlog tome. -Cak sam proverio sve ventlatore(Napajanje,CPU,VGA)i rade OK,temperatura je OK. Kako radi kod tebe jesi imao nekih problema i da li moze da bude direktno problem u igri mozda? Koliko je dobar ili los ovaj patch 1.66A? Nisam jos nabavio ovaj Mega patch sto je pusten. Koliko sam mogao da primetim to izgleda da kod svih koji ga koriste radi sasvim OK.
 
a test drive e jel iko presao test drive ja mislim ko predje to da treba da dobije orden za zivce..... ja sam dosao o samog kraja jos par misija i jednu sam zakacio i ne mogu preci da ga jebes igrao sam 15 dana
tu stazu i pukne mi film i obrisem igru evo sad cu je instalirati da igram malo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top