problem sa svjetlima Mercedes w211

problem sa svjetlima Mercedes w211

Član
Zdraavo raja imam problem s Meckom e class iz moje garaze (posjetite) Danas u povratku kuci na bord mi izbacio strorung (NE RADI LIJEVO SVIETLO ) i odma poslije toga izbacuje ( NE RADI NI DESNO ) pa sad zanima me sta bi mogo biti problem da li pravi spoj negdje dal je osigurac ili sta vec , rade pozicije duga maglenke i sve bez problema i nazad stopovi sve uredno! pomagajte pls hvala unaprijed .
 
Član
kratke ne rade uopste a inace automatski se pale. uzeo sam sijalice prije par dana iz Njemacke 100% veca vidljivost nove znaci placene 35€ po komadu nije moguce da je to :(
 
Nije ni svabija sto je nekad bila, nemoj me pogresno shvatiti, ali prvo zamjeni sijalice... ako nije do njih onda trazis dalje. Kakve su te sijalice koje daju 100% vecu vidljivost :icon_rolleyes:
 
Član
sorry bgm ne znam koje su ugl sijale su ko sunce :lol: i debelo su placene realno vidijet cu sutra to mada ne vjerujem da je do toga
 
Mogao si doplatiti jos koju marku i xenone ubaciti. Prekontrolisi sijalice, ako nije do njih onda osiguraci ako si oni uredu e onda je nesto trece, a to je vec posao za nekog elektricara, ali ja sam ubjedjen da je do sijalica. Javi sta je bilo.

jesi je ruzama nakitio :)
 
Super Moderator
Ma sijalice najvjerovatnije.. tako i meni se desi crkla mi sijalica odem kupiti, zamijenim, ulazim u garazu i vidim ne radi mi sad drugo svjetlo pa opet kupuj mijenjaj i tako
 
Član
probat cu to prvo ako nista idem dalje :icon_confused: cuo sam da svijetla nisu na osiguracima ..
PS. to kreno u pičarenje s ruzama :lol:

allroad je napisao(la):
Ma sijalice najvjerovatnije.. tako i meni se desi crkla mi sijalica odem kupiti, zamijenim, ulazim u garazu i vidim ne radi mi sad drugo svjetlo pa opet kupuj mijenjaj i tako

brate kod mene su bile neke fabricke jedva ljudi iskopcali ba zapeklo do bgo sacuva haj reko da ubacim obje nove i et :(
 
Član
Samo ti zamijeni sijalice. To im je standard cim crkne jedna automatski crkava i druga i mijenjas u paru. Tako je bar meni na w204. Mene je bunilo sto mi izbaci upozorenje da ne radi recimo lijeva pozicija, ugasim auto promijenim, opet upalim ono sad upozorenje za desnu izadjem vidim stvarno ne radi. Par puta mi se to desilo i sa drugim sijalicama i izgleda da im je to normala da odma crkava u paru da vise para potrosis na sijalice:lol:
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Samo ti zamijeni sijalice. To im je standard cim crkne jedna automatski crkava i druga i mijenjas u paru. Tako je bar meni na w204. Mene je bunilo sto mi izbaci upozorenje da ne radi recimo lijeva pozicija, ugasim auto promijenim, opet upalim ono sad upozorenje za desnu izadjem vidim stvarno ne radi. Par puta mi se to desilo i sa drugim sijalicama i izgleda da im je to normala da odma crkava u paru da vise para potrosis na sijalice:lol:

hvala svima al nije do sijalica kako sam i rekao pravio mi spoj sredio sam to 10 min posla
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Nije ni svabija sto je nekad bila, nemoj me pogresno shvatiti, ali prvo zamjeni sijalice... ako nije do njih onda trazis dalje. Kakve su te sijalice koje daju 100% vecu vidljivost :icon_rolleyes:

Takvih imas na buvljaku kupit ja msm standarde da su 55W a ove su 100, ubacio ja prije nego sto cu auto razbit stari moj grije se hoce far istopit a nista se bolje ne vidi. Na kraju izvadim i pobacam ta govna:lol::lol::lol:
http://www.ebay.com/itm/Super-Xenon-White-HID-High-Beam-Light-Bulbs-H1-100w-/180793325068
 
saledoboj je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Nije ni svabija sto je nekad bila, nemoj me pogresno shvatiti, ali prvo zamjeni sijalice... ako nije do njih onda trazis dalje. Kakve su te sijalice koje daju 100% vecu vidljivost :icon_rolleyes:

Takvih imas na buvljaku kupit ja msm standarde da su 55W a ove su 100, ubacio ja prije nego sto cu auto razbit stari moj grije se hoce far istopit a nista se bolje ne vidi. Na kraju izvadim i pobacam ta govna:lol::lol::lol:
http://www.ebay.com/itm/Super-Xenon-White-HID-High-Beam-Light-Bulbs-H1-100w-/180793325068

Ma kako to, vise stete moze napraviti nego koristi :lol::lol:
 
Član
saledoboj je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Nije ni svabija sto je nekad bila, nemoj me pogresno shvatiti, ali prvo zamjeni sijalice... ako nije do njih onda trazis dalje. Kakve su te sijalice koje daju 100% vecu vidljivost :icon_rolleyes:

Takvih imas na buvljaku kupit ja msm standarde da su 55W a ove su 100, ubacio ja prije nego sto cu auto razbit stari moj grije se hoce far istopit a nista se bolje ne vidi. Na kraju izvadim i pobacam ta govna:lol::lol::lol:
http://www.ebay.com/itm/Super-Xenon-White-HID-High-Beam-Light-Bulbs-H1-100w-/180793325068

nisu to te sijalice ovo je iz mercovog servisa kakav ba buvljak ne vozim ja daciu :D
 
Član
i ja danas ubacivao one smd u pozicije u w203 mercedesa, ubacio desnu ajde reko da vidim kako svijetle, lijepo stvarno, ja tamo do instrument table kad greska pisti, vratim zarulju obicnu, kad opret greska, ja gore gledam crkla sijalica, ajde zamijenim ,kad opet greska, ja gore pred auto stanem kad suprotna strana ne radi, onda i nju zamijenim :icon_biggrin:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
i ja danas ubacivao one smd u pozicije u w203 mercedesa, ubacio desnu ajde reko da vidim kako svijetle, lijepo stvarno, ja tamo do instrument table kad greska pisti, vratim zarulju obicnu, kad opret greska, ja gore gledam crkla sijalica, ajde zamijenim ,kad opet greska, ja gore pred auto stanem kad suprotna strana ne radi, onda i nju zamijenim :icon_biggrin:

i ja brrate kontam uzet bijele pozicije maglenke su mi bijele kratka duga a pozicije zute bas ruzno izgleda pa ovih dana trazim neke kvalitetne da narucim imate li vi sta za preporucit
 
Top