Problem sa strujom(zabravak)

Problem sa strujom(zabravak)

Član
Naime imam problem sa strujom,znate kako je kod coupea kad se otvore vrata prozor se spusti pola centa,,eh sad desi mi se u voznji da se przori spuste tih pola centa, i upali se svjetlo u kabini,kao da je neko vrata otvorio,onda na semaforu otvrim vrata pa zatvorim prozori se dignu,svjetla se ugase,ii zna se desiti da se u pola noci upali alarm,nisam ni znao da ima alarm :) to mu valjda fabricki alarm,i upali se ja moram izaci otkljucati pa zakljucati,,dal je neko imao ikakva iskustva s tim ili nesto sl?? ja sumnjam na onaj zabravak sto dodje na štoku,jer ima na njemu neke struje...???
 
Član
I ja imam slican problem na suvozacevim vratima. Kad zatvaram vrata moram skroz lagano da ih privucem i da ih malo zadrzim dok se prozor ne digne inace se zatvore samo na prvi zub. desilo mi se dva tri puta i u voznji da se otvore ali ne skroz nego ostanu na onom prvom zubu, spusti se prozor i upali se svjetlo. Kad je parkiran to se ne desava.
 
Član
Naime imam problem sa strujom,znate kako je kod coupea kad se otvore vrata prozor se spusti pola centa,,eh sad desi mi se u voznji da se przori spuste tih pola centa, i upali se svjetlo u kabini,kao da je neko vrata otvorio,onda na semaforu otvrim vrata pa zatvorim prozori se dignu,svjetla se ugase,ii zna se desiti da se u pola noci upali alarm,nisam ni znao da ima alarm :) to mu valjda fabricki alarm,i upali se ja moram izaci otkljucati pa zakljucati,,dal je neko imao ikakva iskustva s tim ili nesto sl?? ja sumnjam na onaj zabravak sto dodje na štoku,jer ima na njemu neke struje...???
provjeri prekidace na vratima, ja sam imao problem kod e34. nemogu se sjetiti jesu li na e36 prekidaci na bravama?
 
Član
ja sumnjam na onaj zabravak sto dodje na štoku,jer ima na njemu neke struje...???[/QUOTE]

Do toga je sigurno, i mene isto zezalo to, i nalijepio sam traku preko toga, u vise slojeva i sad je ok, radi uredno. Na malo kom to ne zeza izlize se onaj mali prekidacic i zeza.
 
Član
ja sumnjam na onaj zabravak sto dodje na štoku,jer ima na njemu neke struje...???

Do toga je sigurno, i mene isto zezalo to, i nalijepio sam traku preko toga, u vise slojeva i sad je ok, radi uredno. Na malo kom to ne zeza izlize se onaj mali prekidacic i zeza.[/QUOTE]
u pravu si na to sam mislio. cim se istrosi jezicak dobija kontakt
 
Da da mikroprekidaci na vratima provjeri.. ja sam preko nalijepio trake i fercera ,vremenom se izlizu pa pocnu da zezaju ...
 
Top