Problem sa strujom - fiesta

Problem sa strujom - fiesta

Član
E ovako imam problem koji nikako nemogu da rijesim pa me interesuje da li neko zna sta bi moglo biti.
U zadnje vrijeme se desava da kada gasim auto , neće da se ugasi dok ne ugasim svijetla.Takodje kada je auto ugaseno okrenem kljuc na pred poziciju i pri pritisku kocnice pali se pozicija i sva svijetla.To je ferceralo tako dok mi se nije desio veci problem,maloprije upalim auto i vidim da mi vise uopste nerade kratka svijetla.Duga i pozicija rade ali kratka nikako.
Pregledao sam konektore,osigurače i promjenio obje sijalice ali bez efekta.

Da li neko zna sta bi moglo biti,da li je moguće da mi je brava otišla jer čitam po netu da su se ljudima desavale slicne stvari i to je bilo u pitanju.
 
Moguce je da je do brave, ali moze biti i da je do kutije sa osiguracima, sad sto ti svjetla ne rade je vjerovatno nesto u kutiji izgorilo jer je bilo preoptereceno drugim potrosacima, ako je to sto mislim, taj problem nastane zbog vlage, ulazi voda, pravi kratke spojeve a i usput oksidira pa stvari prestaju raditi.
 
Član
Danas vozim i naletim na rupu auto odskoči i sve se popali,nemogu da vjerujem sta se desava
 
Top