Problem sa Seat Leonom 1,9tdi

Problem sa Seat Leonom 1,9tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja to otkrivam tako sto dignem auto na dizalicu i upalim ga i u drugu brzinu i zaletis ga uzmes sarafciger i stavis ga na odredena mijesta i gledas kako se ponasa guma,poluosovina,naba,felga itd to jest dali je sta krivo i dali baca i oda pregledas ostale stvari kuglu,krajnicu,zglob sve sto se ima pregledati.
moguce da je do lezaja,ali moguce je i daa prenosi zvuk sa druge strane sto je cest slucaj.
Ali naj cesce se ljudi koji imaju sa autom neznaju izraziti i objasniti sta ih muci.
npr kaze ti covjek nevaljaju mi grijaci nece auto da mi upali
ja ga pitam jeli ti auto slabo ili dobro vergla a nece da upali kaze neznam
jer ako dobro vergla nije do akumulatora ni do alnasera nego je do neceg treceg;)pozz
 
GTI TDI je napisao(la):
diskovi drug, možda su oni pri kraju, znaju oni tresti ko ludi

Ne moze valjda da trese ako ne kocis
Meni ne trese kad vozim npr 60km/h jednim gasom ali kad stisnem gas onda osjetim treskanje volana i cijelog auta
Moram da odem kod majstora,nema vajde od nagadjanja
Javicu vas sta je bio uzrok ako majstor uspije da mi to popravi
:smajli09:
 
Član
Setio sam se jos jedne stvari a nebih voleo da ti je to... PLIVAJUCI ZAMAJAC
Ne trese konstantno, vec samo kad ga nacepis po gasu, odnosno pri ubrzanju. Ako ti bude on, dacu ti broj otpada u Bijelom Polju da uzmes polovan, jer ti je nov :icon_eek:
Odgovara ti od Golfa 4
 
Provjeri na dugoj polu osovini tj.desnoj imas teg za balans poluosovine u dosta slucajeva je on krivac za takve vibracije
pa to skines i nikad vise problema sa tim
 
dule-p je napisao(la):
Setio sam se jos jedne stvari a nebih voleo da ti je to... PLIVAJUCI ZAMAJAC
Ne trese konstantno, vec samo kad ga nacepis po gasu, odnosno pri ubrzanju. Ako ti bude on, dacu ti broj otpada u Bijelom Polju da uzmes polovan, jer ti je nov :icon_eek:
Odgovara ti od Golfa 4

I ja sam pomislio na to ali izbjegavam da se suocim s tim jer kosta:icon_cry:
Jeli taj otpad u Bijelom polju kod Radevica?
Drug mi je imao problema sa zamjcem na golf 4 tdi pa je stavio zamajac od golf 3 i nikad vise nije imao problema
Ipak bih volio da bude teg na poluosovinu,lezaj tockaa....nego zamajac
Hvalaaaa:icon_smile:
 
Član
Kad se vracas iz BP prema Podgorici, prodjes Ribarevine i na 1km sa desne strane ti je otpad koju drzi Bulatovic. Ako ti treba broj telefona, mogu ti poslati.
 
Ljudi,
danas sam stigao na red kod majstora.
Ovako,pretresao je cijeli prednji trap,zamijenio je jabucicu u desnom tocku,nastavak letve u lijevom tocku i 2 silen bloka.
Sad mi se cini da vise ne trese nista,nisam imao vremena da probam pa cu sjutra malo da vozim da vidim oce li opet tresti
Javljam sjutra da li sam rijesio problem
:icon_confused:

dule-p je napisao(la):
Kad se vracas iz BP prema Podgorici, prodjes Ribarevine i na 1km sa desne strane ti je otpad koju drzi Bulatovic. Ako ti treba broj telefona, mogu ti poslati.

Druze,saznao sam ko drzi taj otpad(miko bulatovic) a otpad se nalazi u Ravnoj rijeci
Ja mislim da sam rijesio problem ali hvala u svakom slucaju
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top