problem sa šajbom (kamenac

problem sa šajbom (kamenac

ljudi brige me more hehe,imo sam problem sa predhodnim autom,prao sam i stvorilo se nesto kao kamenac na šofer šajbi brisače promjenio i opet isto,znaci ne briše skoro nista samo metlice skaču,evo sad imam fiata pa mi se izgleda pomalo pojavljuje i na njemu,imali neko sredstvo za skidanje tog sra... sa šajbe jer nista nece da briše pogotovu na drugom autu
hvala ljudi unaprijed
 
Član
stavio si one metlice fazon iz robota 18km, isti problem, drug mi malo iskrivio onaj metalni dio brisaca, i sada manje skakucu, ali se to desava samo kada je djelimicno suha sajba,
da se rijesis tog problema kupi brisace predvidjenj za to auto imas na omv dobre bosh(tako pise) 20+km
 
tvrda voda to je problem,nakupilo se na šoferku isto ko kamenac pa metlice i kad je mokra šajba nekako stružu ko da idu po šmirgl papiru,da mi samo znat imal sta da se to skida neka tečnost
 
drift king je napisao(la):
tvrda voda to je problem,nakupilo se na šoferku isto ko kamenac pa metlice i kad je mokra šajba nekako stružu ko da idu po šmirgl papiru,da mi samo znat imal sta da se to skida neka tečnost

jesi probao sa arfom :icon_question:
naspricaj direktno na kamenac,nemoj stedit i ostavi koji minut,trebalo bi da spadne uz malo trljanja ;)
 
Top