Problem sa rucnom

Problem sa rucnom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam problem sa rucnom na golfu 3-ci,pozadi su mi diskovi menjao sam plocice ali mi je ispocetka hvatala rucna stim sto je malo blokarala,razradjivao sam kljesta ali nista.Ima li neko kakvo resenje sad mi uopste nehvata rucna a plocice su extra Sta mi je ciniti ne mogu ko covek da savladam drift bez rucne:)
Pozz
 
Član
Provjeri sajle odnosno pancire da nisu mozda osteceni pa ti sajla zapinje kroz iste, kad skines tocak probaj rukom na klijestima pomjerati drzac zarucnu kocnicu vidikako funkcionise
 
Ako su ti plocice ok i odgovarajuce provjeri da li su sajle rucne kocnice u redu, da li su zakacene za mehanizam na klijestima kako treba i da li su uposte zategnute koliko treba (ponekad se desi da prilikom promjene plocica sajla niej nastimana ili manjestena kako treba) - ako ne osjetis nikakav otpor prilikom potezanja rucne onda nesto nije uredu na potezu rucica - klijesta. Ako ima otpora provjeri da li se prilikom potezanja rucne mehanizmi na klijestima uopste pomjeraju (sajla blokira u panciru i sl).
Ako ti je sve to uredu onda je problem u mehanizmu rucne na klijestima i razradjivanje klijesta ne pomaze uvijek i tad nema druge nego montirati nova klijesta.
 
Član
skini tocak i nek ti neko dize rucnu i spusta a otkaci sajlu i vidjeces dali su ti sajle ako nisu skini klijesta i vidi ona dva sarafa sto imaju na sebi gumice dali hodaju ako ne hodaju uzmi kljuc 15 i izvadi ih i oslajfaj i podmazi vrati na mjrsto zatim provjeri plocice jer supacke plocice znaju zapinjat malo ih turpijom po zeljezu da kad se stavljaju ne zapinju onda prvo napumpaj kocnicu da pridu pa tek onda steluj sajle
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top