Problem sa rasvjetom i podizacima stakala u golf 4

Problem sa rasvjetom i podizacima stakala u golf 4

Član
Lijep pozdrav,danas ulazim u auto i vidim ne radi mi ni jedno svijetlo unutar automobila znaci ni ono na vratima,ni prednje,ni zadnja niti se mogu ukljuciti bas nista,ne radi ni ono kod suncobrana
ŠTO JE još gore ne radi mi niti jedan el.podizac stakala od 4 bas ni jedan,gledao sam osigurace i uredu su kako se meni cini svi,maloprije primjecujem da mi se zadnji gepek takode ne moze otkljucati i kada auto zakljucam ne blica crvena lampica
Ljudi pomagajte kako znate...
 
Član
Ne mora znaci ako izgleda ispavan da je osigurac ispravan... Drugo kod akumulayora, na samom akumulatoru imas 4-5 osiguraca po 40-50A pa njih provjeri jesu ispravni...
 
Član
Osigurac je crko sigurno...skini tablicu na netu i zamjeni. Imao isti slucaj kod mene...osigurac centralne brave...mada ne znam kako je moga da skikne ako nisi nista cackao...ja sam kod sebe mjenjao sijalicu u gepeku pa slucajno napravim spoj
 
Član
2eocduq.jpg

Provjeri ove dvije pozicije obavezno, ali provjeri ili instrumentom (unimerom) ili prob lampom. Ako ne bude to onda budemo dalje trazili. :)
 
Član
Hvalaa puno ljudi svima posebno Hirurgu i Adi34
Ado bio si upravu,crkao mi je ovaj 14.ti osigurac,sinoc ga jos gledam i potpuno ne primjetno izgorio u kutu uglavnom problem je rijesen :D
Svaka cast da ima jos ovoga :)
Vjerovatno se spoj napravio tako sto mi se zaglavio prekidac od sijalice pa je i spao,otvaram drugu temu da vidim ima li lijeka tome hehe
d49853cfa1b372c8b7ff6571e04cd6d9.jpg
 
Član
Ne mogu nesto editovati post...
Ako sam dobro primijetio, izvadio si crveni a ubacio plavi osigurac... nemoj to da radis :D
Nadji osigurac od 10A (crveni) i nadomjesti to...
 
Top