Problem sa pumpom benzina-Audi A6C4 2.0 16v

Problem sa pumpom benzina-Audi A6C4 2.0 16v

Član
Postovani forumasi
Imam problem sa mojim A6 (najbolji auto svih vremena),
Naime nece da pali na benzin,pumpa je ispravna (skidao isprobao radi),zakljucio sam da pumpa nedobija struju,ali dalje neznam,koji relej je od pumpe,sa kojom oznakom kako izgleda,pomagajte....
 
Član
Druže moj, prva stvar, ja uvijek tako radim, ako nešto ne znaš, nemoj prćkati oko struje, danas je mome kolegi auto izgorio, jer je nešto oko kutije releja prckao i nije dobro odradio, ukucaj na internetu o tome, ako ne mozes na taj nacin, onda slep sluzbu i majstoru goni auto da ti to odradi, ako je samo relej otišao on nije skup....
Drug moj nije meni problem otici majstoru,jer auto moze na plin i paliti i voziti,cak sta vise extra ide i pali na plin,kod dvojice sam vec bio ovde kod mene koji su kao na glasu da su bolji,ali ljudi kao da ocekuju da nerade nista samo da im dam pare i to je to,totalno nezainteresovani....
 
E sad ljepo provjeri prekidac benzin plin okani se instalacije od auta,ona je uredu samo ti prekidac ne daje signal I ne pali benzinsku pumpu,pravac u onog tko ti je ugradio plin I nek popravlja
 
Top