Problem sa prozorom suvozaca - Passat b5.5

Problem sa prozorom suvozaca - Passat b5.5

Član
Pozdrav, do prije neki dan radilo normalno sve, danas prozor suvozaca stoji u mjestu dok motoric radi normalno... moze se micati rukom gore dole.. pa da li neko zna do cega moze biti. Prije godinu i po su mijenjani zvucnici samo, nije nikad bilo problema nikakvih, sad se ne sjecam niti sam zagledao kako sta ide pa nisam nista dirao.. Skinuti tapacirung i pogledat ili vuci majstoru? da ne razbijem staklo bezveze pa jos vise posla samo... jeli se neko susretao s ovim?? Auto passat 5+
 
Sajla podizaca. Kupiti samo vodilice sa sajlom i iskoristis svoj motoric. Tapacirung moras skinuti. Lijep pozdrav
 
Član
Tocno kako je kolega rekao, samo jos napomena moze se izlizati plasticni dio na dijelu sto zupcanik motorica ulazi pa da ne stiskas dugme puno jer ti moze nastradat i zupcanik na motoricu (bijeli), a onda ces morat kupiti nov motoric
 
Član
Ne stiscem dugme otkako se pokvarilo, mislim nema potrebe samo provjerio da radi motoric, prozor rucno podigao i malo zaglavio da ne spada, ne spadne bukvalno skroz nego nekih 5-10 cm u toku voznje i tako stoji
 
Ne stiscem dugme otkako se pokvarilo, mislim nema potrebe samo provjerio da radi motoric, prozor rucno podigao i malo zaglavio da ne spada, ne spadne bukvalno skroz nego nekih 5-10 cm u toku voznje i tako stoji
Ako je kod passata kao kod golfa 5, skida se tapacir pa onda se odvrce vanjski lim vrata i sa vanjske strane (van auta) skidas vodilice..
 
I obavezno prije nego skines motoric sa vodilice postavi ga u najvisi polozaj (kao da je staklo skroz podignuto)
 
Član
Na passatu se normalno skida, nije kao na G5, skines tapicir, odvojis motor i onda imas lim jedan, ako je jos oem podizac onda su ti tu zakovice, ti ces dobiti vijke kad kupis drugi. Motor nema potrebe stavljati u neki polozaj jer ima neogranicenu vrtnju, on staje kad naiđe na otpor tj kad se zatvori do kraja. Ugl za pola sata se promjeni bez problema. Samo pazi na plasticne kopce one kod brave da ne polomis kad budes skidao tapacirung
 
Na passatu se normalno skida, nije kao na G5, skines tapicir, odvojis motor i onda imas lim jedan, ako je jos oem podizac onda su ti tu zakovice, ti ces dobiti vijke kad kupis drugi. Motor nema potrebe stavljati u neki polozaj jer ima neogranicenu vrtnju, on staje kad naiđe na otpor tj kad se zatvori do kraja. Ugl za pola sata se promjeni bez problema. Samo pazi na plasticne kopce one kod brave da ne polomis kad budes skidao tapacirung
Potrebno je staviti u najvisi polozaj. Ne radi se o otporu nego o najvisoj tacki koja je odredjena u kompjuteru. I da, znam iz licnog iskustva jer mi se desilo jednom to skini samo bla bla pa ostao 3 sata stelujuci poziciju.
 
Član
Ne znam kako je to moglo biti, na svom passatu i audiju sam minjao vozacev i suvozacev i nikad nije trebalo stelati nista. I ono sto sam ima tih dijelova na prodaju i stavljao drugima nikad nista nisam stelao sto se tice tog
 
Top