Change background image

Problem sa povezivanjem radija u Golf 2

Rasprava u 'Zvucnici, wooferi' pokrenuta od Gatara01, 31. Prosinac 2017..

1. Gatara01

Gatara01 Član

Pridružen(a):
    31. Prosinac 2017.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Banjaluka
    Auto:
    Golf 2
    Facebook PIK Garaza Privatna Poruka
    Pozdrav,naime imam jedan problem sa povezivanjem audio radia u Golf 2 1987 god.. Auto nije imao radia 5 godina i odlucio sam da ga napravim. Dobio sam od kolege radio Piooneer i odvezao sam majstoru da ga spoji. Radio je mozda 5 dana i prestao je da radi. TJ radio sjaji i mogu da namestam stanice ili da ubacim CD ali nece da pjeva. Evo vam slike kako je radio povezan https://imgur.com/a/bD9El . Crvena i zuta sa radia su povezane na crvenu iz auta ,crna sa radia je na smedju iz auta tj masu . Imam dvije crno -bijele zice koje su povezane na dvije sivo-bijele . I imam neki glavni kabal koji je povezan u neki eurodzek . Inace bavim se strujom,tj skolujem se za elektricara tako da nemojte da mi govorite kako zalim za parama itd itd. Bilo kakva pomoc je dobrodosla

2. VW Diego

VW Diego Član

Pridružen(a):
    9. Siječanj 2009.
    Poruka:
    1,743
    Lajkova:
    103
    Grad:
    Mostar-Nevesinje
    Auto:
    vw golf II
    ako ti plajer radi, tj vrti cd itd onda vidi ovaj drugi kabal sto bi trebalo da je povezan sa zvucnikom, crno-bijela sa sivo-bijela. ili nadji zvucnik gdje ti je pa vidi na njemu kontakte da nije neki popustio

3. BorislavVW

BorislavVW Član

Pridružen(a):
    5. Veljača 2017.
    Poruka:
    173
    Lajkova:
    32
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Kostajnica / Republika Srpska
    Auto:
    Golf 2 1.6 GTD 70 KS
    A postoji mogucnost da su ti izgorali izlazi za zvucnike ... Bio je to slucaj kod mene...

Podijelite ovu stranicu