problem sa Pioneer pojacalom

problem sa Pioneer pojacalom

Član
Imam sljedeci problem na chinc ulazima na pojacalu mi se gubi kontakt na oba kanala .kad malo pomjerom kablove pojavi se zvuk ali opet izgubi kontakt . kablovi su sigurno dobri jer imam jos jedno slabije pojacalo ina njemu sve savrseno radi.ako se ko susreo sa slicnim problemom ako moze da mi pojasni sta je u pitanju hvala
 
Član
imas "hladan lem" na cinc konektoru u pojacalu,rijesenje ti je da rastavis amp i treba ti lemilica i malo kalaja i samo ponovo prelemi lose kontakte i to je to ;),ako ti sta nije jasno slobodno pitaj tu sam ;)
 
ma struja sta lupas :lol::lol::lol::lol:

to ti je do niskofrekventnih pretvaraca visokog suma koji ometaju radio talasi :D:D:D:icon_biggrin:







salim se, covjek ti je sve rekao :cool::cool::cool:
 
Član
strujaze je napisao(la):
imas "hladan lem" na cinc konektoru u pojacalu,rijesenje ti je da rastavis amp i treba ti lemilica i malo kalaja i samo ponovo prelemi lose kontakte i to je to ;),ako ti sta nije jasno slobodno pitaj tu sam ;)

probacu to pa cu vidjetii puno hvala na savjetu
 
Član
mladus je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
imas "hladan lem" na cinc konektoru u pojacalu,rijesenje ti je da rastavis amp i treba ti lemilica i malo kalaja i samo ponovo prelemi lose kontakte i to je to ;),ako ti sta nije jasno slobodno pitaj tu sam ;)

probacu to pa cu vidjetii puno hvala na savjetu

sve uradjeno iproblem rijesen ijos jednom puno hvala i moze lock na temu
 
Top