Problem sa otkljucavanjem, ispraznila se baterija!!!

Problem sa otkljucavanjem, ispraznila se baterija!!!

Ovako imam problem sa autom, u pitanju je Bora 1.9 tdi! Ostala su mi svjetla upaljena preko noci i akumulator se totalno ispraznio i sada ne mogu da otkljucam auto... Jel neko zna neki nacin kako da se otvori npr hauba!! Hvala unaprijed!!
 
Kako mislis da se ne moze otvorit auto jesi probao mehanicki stavit kljuc u bravu i otvorit vozilo. Ne razumijemo te sta se tacno desilo i sta pokusavas otvorit.
 
Kako mislis da se ne moze otvorit auto jesi probao mehanicki stavit kljuc u bravu i otvorit vozilo. Ne razumijemo te sta se tacno desilo i sta pokusavas otvorit.
Ne mogu mehanicki nikako ima mi nesto u bravi ne mogu da ubacim kljuc... nisam nikada ni otkljucavao tako uvijek na daljinski! Ostala su mi upaljena svjetla preko noci i akumulator se totalno ispraznio i sada ne mogu da otkljucam auto nikako ni gepek ni bilo sta... Pa me zanima jeli postoji neki nacin da haubu otvorim da me neko pojaca ili da zamjenim akumulator!!
 
Uspio sam otvoriti haubu ali sada imam drugi problem.... pojacali smo aku na kleme svjetla svijtele ali nece da se otkljuca na daljinski.... ne znam sta se sada desilo...
 
Član
Pa samo ga upari ponovo, kljuc u bravu, okreni i zadrzi na zakljucavanje, stavi kljuc u bravu i daj kontakt i tad ce raditi
 
3 puta odkljucas sa kljucem u bravi
LED se upali
stisnes zakljucavanje na kljucu i drzis dok 3 puta stisnes odkljucavanje
i to je to
 
Top