problem sa ocitavanjem CD potrebna pomoc

problem sa ocitavanjem CD potrebna pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni je stalno pravio probleme fabricki (Blaupunkt) cd player u Astri, a fazon je bio samo u KVALITETNOM disku (volio je samo VERBATIM:icon_biggrin:) i manjoj brzini snimanja.... do 12x...
 
Član
Evo kako sto moja draga rece kod nas je isti problem sa Pionirom , kako sam se raspitao u ovlastenom servisu treba ocistit glavu i snimat cd na manjim brzinama do 16X i sve radi ok.
 
Član
e ja stvarno ne znam kakve playere koristite. imao sam prije DEH-2800MP a sad DEH-4000UB i nikakvih problema nemam sa cd-ovima. RW-ove przim na 32 a obicne cd-ove na 48 i nikakvih problema nemam

ovo su RW-ovi koje koristim a koristio sam i one sporije przuce 12x
Verbatim700.JPG


obicni cd-ovi koje koristim su:

princo
046780001170064426750047_0_0.gif

LS Media
traxdata
med-cd-trx-cd-r-cake-50.jpg

No name (sjajne i one za stampu).

kazem do sad nisam imao problema sa cd medijima
 
Legend
probao sam sve vrste cd-ova nije moglo sinoc sam player odnio majstoru u ponedeljak cu saznati sta mu je otislo i kolko ce kostati popravka, a vama hvala sto ste se trudili pomoci;)
 
Član
cuj nema hahahaha .... laseri se imaju novi kupit u gotov pa svim malo jacim prodavnicama elektricne robe .... jedan momak sto sam mu radio muziku imo isti problem, ja odnesem svom majstoru, momak mu zamjeni laser znaci stavi mu nov, naplati 30km i da 3 mjeseca garancije ....
 
Legend
nije ovaj neki majstor moram odnijeti nekom drugom, kaze docice me skuplji laser nego player
 
Član
ma jok ba 30 maraka ti je obicni laser sa 3 mjeseca garancije kod ovog mog havera ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top