problem sa obrtaljkom za br.obrtaja na bmw_u

problem sa obrtaljkom za br.obrtaja na bmw_u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedan problem,u pitanju je BMW 318,motor koji je postavljen u njemu je 92-93 god. a sasija je 88god...ne rado obrtaljka za broj obrtaja.....prethodni vlasnik tog auta tvrdi da je radila i posle stavljanja novog motora u tu sasiju,ali problem je nastao kada mu je probio kabal za svecicu i kada je on to menjao....moze li mi neko reci odakle on skida broj obrtaja? kazu da ima jedan kabal iz motornog prostora koji fali pa zato nece da radi obrtaljka...MOZE LI MI NEKO POJASNITI ODAKLE SE SKIDA BROJ OBRTAJA I STA BI MOGAO DA BUDE UZROK..?UNAPRED HVALA
 
Član
Kupi novi sat ili univerzalni obrtomjer,a spaja se dvije zice + i -,a treca ti ide na bobinu imas one stopice pa na jednoj od njih;)
 
Član
provuci sa bobine direkt kablo na pin 9 ili je na 8 neznam tocno moram provjeriti po shemama cim proradi comp kuci dobit ces info direktni to ti je 10 min posla i radi sve
 
bmwscaner je napisao(la):
provuci sa bobine direkt kablo na pin 9 ili je na 8 neznam tocno moram provjeriti po shemama cim proradi comp kuci dobit ces info direktni to ti je 10 min posla i radi sve

hvala....cekam tvoj odgovor....
 
Član
Druze, kod mene na racunaru u ovom programu pokazuje da imas dva dzeka na tabli (A i B). E na dzeku A pin broj 7 ti je zica crne boje i ona je dovod sa racunara za obrtomer i ta zica je na racunaru na pinu broj 74. Sad ne znam koji ti je motor ubacen u auto, a ako ti sta znacu mogu ti polati shemu ako umes sam da se snadjes.
To ti je od mene
;)
 
dule-p je napisao(la):
Druze, kod mene na racunaru u ovom programu pokazuje da imas dva dzeka na tabli (A i B). E na dzeku A pin broj 7 ti je zica crne boje i ona je dovod sa racunara za obrtomer i ta zica je na racunaru na pinu broj 74. Sad ne znam koji ti je motor ubacen u auto, a ako ti sta znacu mogu ti polati shemu ako umes sam da se snadjes.
To ti je od mene
;)

e hvala ti puno,mozes li da mi posaljes semu bice mi od pomoci......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top