Problem sa Msn

Problem sa Msn

Član
Pozz raja..imam porblem sa msn..znaci nemogu nikog da add..kad nekog block izadzem i udzem ponova on mi odblock..promjenim slikuu i izadzem i udzem ponova vrati mi se stara slika...Skidaoo sam novee msn-ove al dzaba opet isit problem..nez vishe sta da radim..zna li neko mozda ??
 
Ma sta ima da ce zbog jednog viruscica obarati sistem :lol:
Skeniraj komp, ali ne vjerujem da je virus u pitanju. Ako sve ostalo radi bez problema onda nije virus... Skini neki uninstal agent, jer nakon sto deinstaliras neki program preko control panel-a ostane dosta fajlova u registru sistema i oni stvaraju problem pri ponovnom instaliranju istog ili novije verzije (Revo Uninstaler, veoma mocan program za brisanje softvera). Takodje provjeri da li imas poslednju verziju net.framework-a koji je bitan za rad msn-a. ;)
 
Član
:icon_sad::icon_sad: opet istoooo...Pokusoo sam sa jos jednim programom Clean Virus Msn ali dzaba opet ne mozeee
 
Član
ovaj program je jedan od stručnjaka za te "sitnije" stvari http://www.safer-networking.org/hr/mirrors/index.html spybot search & destroy
 
Član
Nista rajaa..svee sam to probaoo ali dzaba opet istoooo..svee sam pokusooo vishee nezz staa bi mogloo biti :icon_sad::icon_sad:
 
Član
Nemoguce!!! Probaj sa onim sto sam ti postavio izbrisati msn, pa ponovo instaliraj! On brise sve njegove fajlove sto je posadio u kompu!:D
 
Član
Instalirooo...Porboo brisatii..briseee istom samo stane trazi serial Number:icon_question::icon_question:
 
Član
alminc je napisao(la):
Instalirooo...Porboo brisatii..briseee istom samo stane trazi serial Number:icon_question::icon_question:

Pa imas li ti Google?
Nisam koristio odavno, tako da ne mogu da ti nadjem serijski, zaboravio sam, ali valjda ce se naci neko. Potrudi se malo, ovo ce ti srediti problem sigurno!:cool:
 
Član
Ma trazioo sam neshh maloo nisam uspiooo nacii..probacuuu vecerass jos trazitii..valjdaa sta nadzemmm ...thx
 
Top