problem sa mozilom

problem sa mozilom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
kada otvorim mozilu i udjem npr. na bhtuning uopste nemogu na strelicu da izadjem a i ne prikazuje mi navigation toolbaru link, evo slika sta mi pise i tako isto bude kad udjem na neki site



Uploaded with ImageShack.us
 
Ma druze mozilla je ubagovana sva, skini chrome ili operu novu i uzivaj! Ali ako neces, pokusaj je ponovo instalirati! To je nesto do nje!
 
sto se tice navigation toolbar to bi trebao tamo pod tools da potrazis a za ovo ne znam sta bi moglo biti u pitanju! Probaj skinuti neki drugi browser cisto da probas!
 
c0d14c je napisao(la):
skini chrome najbolji je trenutno :D

po cemu je najbolji :icon_question::icon_question:

malo protabiri strukturu programa pa onda tvrdi te stvari, a proizvodjaceva logika i jeste da mislis da je "najbolji i najbrzi"


a to kod tebe je stefane jedan poznati problemcic sa ssl-ovima u firefoxu, rjesenje bi trebalo biti odraditi update, ali kako vidim da si radio reinstal probaj kad pobrises mozillu pobrisi i sve iz registara, jer ti podesavanja od mozille ostanu iako je izbrises....

odvori Run, kucaj "regedit" bez navodnika, a onda u registrima pretabiri sve u Sowtvare i gdje god se pominje i pise Mozilla ili Firefox izbrisi, nakon toga restartuj komp i ponovo instal firefox.....
 
Legend
hvala kasnije cu probati ;) a ako sve izbrisem izbrisacu i sve iz bookmarksa a imam 45 snimljenih linkova treba ih kasnije ponovo naci :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top