problem sa mobitelima iz bh telecoma

problem sa mobitelima iz bh telecoma

Član
imam problem sa mobitelima iz bh telecoma narucio mobitel grand x pro preko interneta za 7 dana dosao u postu u brezi odem po mobitel kuci donesem neradi wi-fi nikako cim ga ukljucim ono nadje signal odma se iskljuci sutradan vratim kaze momak na salteru desava se jbg fabricka greska pregleda on kaze najvjerovatnije dobices novi hajd reko nema veze poslace novi i tak,danas ja na poslu zovu oni mene evo stigao ti je novi mobitel dodji da ga preuzmes ja sa posla odem uzmem mobitel kaze on nece sad bit problema hajd ja vjerujem na rijecnecu ga sad isprobavat ofirno jbga vratim se na poso jbg poslu nemam wi-fi dodjem kuci kad ONO isti problem kao i na starom mobitelu gledam malo mobitel zagledam vidim tragove koristenja neko foliju na displeyu vratio samo nako zalijepio punoo baloncica ostalo ispod a oni kazu novi uredjaj dobio.dali se iko od forumasa susretao sa ovim mobitelim i dali se nekome ovo ovako desavalo da po dvaput mora mob vracat dali je to normalno da se u ovoj drzavi moze nesto kupit a da te neko ne zaebe ja stvarno neznam sta da radim dali da odem pa da mu ga usta uvalim ili da sacekam da vidim sta ce rijesit pa da onda ugovor raskinem
 
Super Moderator
Pa opet vrati i opet ako bude trebalo sve dok god ne dobijes NOV telefon i da je sve ispravno!
 
Član
neznam sta da radim danas idem u postu i morat cu mu fino naglasit da se mob isproba prije nego sto se vrati jer ovo je stvarno bezobrazluk postali su fuj i bh telecom i te kompanije
 
Legend
nisi prvi , bar desetak puta sam cuo takve probleme sa bh telekom mobitelima , ne bitno model ......
a prije par mjeseci kolega uzeo lumiu , mobitel radi bez greske pa se samo zamrzne , ne reagira ni na sta dok se ne upali ponovo , nit je pretrpan nit ima ikakvih ostecenja
isto vratio , popravili gresku .... dobio isti nazad pa opet neki problemi iznova
ko' da prodaju neki skart , neozbiljni skroz
 
Uzmi zakon o zastiti potosaca, i posalji dopis kao opomenu pred tuzbu zbog nepostivanja ugovorenog odnosa i garantnog roka, vidjeces kako se prica mjenja! Mamu im!!!
 
Član
danas otisao u postu da vratim kaze on meni ovo se ovako nije nikad desavalo ajd ti odnesi u neki servis neka ga reprogramiraju da nije nesto do softvera reko nema potrebe da ja placam servis dok je telefon pod garancijom vi tvrdite da je meni poslat nov uredjaj a pogledaj tragove koristenja na zadnjem poklopcu i foliju na displeyu neko ponovo zalijepio baloncici ostali on tvrdi ja ga odpakovao bio zapakovan nazovem druga koji se bavi izrazito telefonima dodje on ponese neku lampu koja pod uglom pokazuje ako je telefon koristen izgreban itd ma haos telefon u mene bio cca 4 sata ne vise msm koristen.kaze taj momak na salteru nista ja cu njega vratit ko fol nazva ih napade da su neozbiljni ovo ono kaze bice telefon nov novcat za dva tri dana. obavjestavam vas dalje sta je bilo i da jos kazem prica meni covjek koji radi sa njima da uz lupam sto tih telefona djabe dobiju jos deset koji su skart pa prodaju ako kome uvale uvala al naletili su na pogresnog da se ja za svoje pare djabe blamiram jbg
 
Top