Problem sa klimom - Golf 3

Problem sa klimom - Golf 3

Član
Imam jedan problemcic, potreban mi je neki reduktor na klimi nezz ni ja sta je to tacno, potrebno mi je naci golfa 3 sa klimom na otpadu pa ako neko zna gdje ima nek kaze??!!!
Majstor je isao kroz Kiseljak, trazio ali nije uspio naci.
 
Član
Daj ti nama reci sta ti je REDUKTOR, gde se to nalazi, kakvu ulogu igra....
U svakom slucaju, G3 nema mnogo elektronike oko klime... Imas prekidac unutra "AC", ispod boce za rashladnu tecnost imas "kontrolni modul" (neko ga zove i relej) za ventilatore i kompresor, i na kompresoru imas elektromagnetni namotaj.

A kod golfa 3 najcesci problem je taj "kontrolni modul"
 
Član


evo vidi se ovo gdje je skuckano moglo bi i sa ovom pumpom i nastavci samo da mi je naci !
Ako ko zna nesto o ovome, svaka bi pomoc dobro dosla.
 
Član
Edit: kako se zove ovaj dio ovdje na slici i nastavak sto treba mi da li neko zna?????????? :icon_question: bio sam u Klimacentru u Sa i traze mi 200 KM da mi urade sve haha brate puno
P.S. Rekose mi kako se ovo zove al zaboravih, pa ako moze neko na osnovu slike da mi kaze, nalazi se pored prednjeg desnog tocka... s donje strane

Nadam se da cete mi pomoc
 
Član
jesi provjerio da je do njega 100% to mozes ispitati lako na dva kabla mora dolaziti plus a ova dva sto ostaju jedan je ventilator i kompresor to jest kad premostis jedan plus i jednu od zica ukljucice se ventilator kad premostis drugi plus i drugu zicu ukljucice kompresor ako je sve ostalo ispravno
 
Član
Da pitam da li jos ko zna klima centara odnosno servisa autoklime u okolici Visokog i Sa? Ovi u Klimacentru ilidza hoce da me ogule al im ja ne dam :D
 
Top