problem sa kilometar satom

problem sa kilometar satom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kAcA je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
eh ima i toga...sto brze ides, da vise laze...ja sam to i testiro pri nekih 50...a na 90 otprilike 6-7 laze...a jbg, nek do maksimalne laze 10, to nije puno...zato se i tolerisu prekoracenja ogranicenja do 20 km/h

Ko te to slagao? :lol:

Nije ga niko slagao.

Šta misliš zašto kamere slikaju na 80 km/h tamo gdje je ograničenje 60 ?
Ili kod Ekonomske 40 ograničenje a slika na 60?

Kamere su drugo, drotovi drugo...
Kad te na radaru uhvati kaznit cete

ja ne znam kakve vi imate kerove, al mene ni jedan nije zaustavio kad prekoracim do 20...bas neki dan lik u mene uperio radar, i ja se sjeba, kontam gotov, kad nista, cojk spusti...a prema svom satu u kolima sam vozio nekih 15 km/h preko...
 
Član
Svaki kilometar sat "laze" i to je namjerna greska proizvodjaca, mislim da ima veze sa svetskim propisima o sigurnosti u prometu ili tako nesto...

Da se tacho satovi bazdare na princip skini kazaljku i stavi je ispod 20 di bi nam bio kraj :lol: sada lijepo kupi novu tablu ili samo taj instrument za km/h plati i vrati nazad, ne diraj nista jer ces sjebat.

BTW VW su poznati po tome da njihov tacho ima daleko veci nos od ostalih autoproizvodjaca

Ni mene nije nikada policajac kaznio za prekoracenje ispod 20 od dopustenog, mislim da ti po zakonu pustaju 10 km/h prekoracenja ali to nisam siguran...
 
Član
polako,nije te jos zaustavio,sjecam se prije sam redovno placao kazne,15-20km/h preko ogranicenja
vise ne placam,koristim jägermeister u spreju
 
Član
To za zakon su suplje price
Svako prekoracenje se kaznjava bilo ono 10 ili vise
Druga je stvar ako drot nece da te zaustavi kad vidi da vozis 5-6km/h vise od propisane

I ja sam mislio da se tolerise do 10km/h (tj. da je tako po zakonu) medjutim zajebao sam se...Nije tako
 
Član
pa kad te je neki nepismenjak na tu foru navuko.
uredjaji kojima se mjeri brzina kretanja vozila imaju odstupanje u mjerenju 3-5 % zavisi od proizvodjaca i marke i nacina kojim on mjeri brzinu.
i to stoji u nasem ZOBS-u novom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top