problem sa keeway matrix 50 cm

problem sa keeway matrix 50 cm

Član
eh ovako... imam problem sa matrix-om skoro sam ga kupio vukao kao lud sve extra.samo nekad je znao malo potuc ali ok je. covjek mi je rekao da je busen i klip je 41-ca.na volanu komande nisu radile. skinem masku dzekovi bili odpojeni sve i jedan. sve dzekove spojim kad sam to uradio preko pola gasa mi trokira i nema snage i duplo mi sporiji. sve ponovno odpojim ali problem isti... moze li neko pomoc??? sta sam sjebooo :icon_mad:
 
Član
imam matrixa 150ccm i imao sam problem s vucom al u pitanju je bila membrana u karburatoru tako da ti dzekovi sto si kopcao nemaju veze s vucom;)
 
Član
hvala ti druze. ali imam osjecaj kao da mu se stuja prekida i malo mi vise pucketa na auspuh kao neka blokada da se ukljuci i prekida struju a sutra cu karburator detaljno ocistit. i onda probat. i problem je sto mi vise dimi na auspuh.
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
svjecica i lula od svjecice, to provjeri

evo uspio sam sredit sad radi kao sat. samo jos malo karburator da mu nastimam... bio prljav karburator i rezervoar. hvala vam

zna li ko gdje mogu u zivinicama nabaviti za matrix-a za prvu kocnicu klip crijevo i rucku?
 
slatkki je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
svjecica i lula od svjecice, to provjeri

evo uspio sam sredit sad radi kao sat. samo jos malo karburator da mu nastimam... bio prljav karburator i rezervoar. hvala vam

zna li ko gdje mogu u zivinicama nabaviti za matrix-a za prvu kocnicu klip crijevo i rucku?



imas u zivinicama Stanku pa vidi kod njega
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
slatkki je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
svjecica i lula od svjecice, to provjeri

evo uspio sam sredit sad radi kao sat. samo jos malo karburator da mu nastimam... bio prljav karburator i rezervoar. hvala vam

zna li ko gdje mogu u zivinicama nabaviti za matrix-a za prvu kocnicu klip crijevo i rucku?



imas u zivinicama Stanku pa vidi kod njega


imas li mozda br?
 
runjo je napisao(la):
imam matrixa 150ccm i imao sam problem s vucom al u pitanju je bila membrana u karburatoru tako da ti dzekovi sto si kopcao nemaju veze s vucom;)

Njegov matrix je 50ccm i 2t ;)



Slatki,za pocetak promjeni svjecicu pa vidi kako ce se ponasat
 
Top