problem sa karburatorom

problem sa karburatorom

Član
poz svima kupio sam nedavno forda eskorta 92 god ali ima problem sa karburatorom kad krene u brdo nema snage odam se pocne gasiti a u rikverc ide i na prvacu ked predze 80km/h pocne da trokira pa molim sve koji mogu pomoci da mi daju neki savjet sta i kako raditi lijep pozdrav:icon_smile:
 
Pa vjerovatno karburator treba reparaciju..Sigurno ga zaljeva previse gorivom, pa se gusi, slabo ide, trokira, a puno trosi..
 
Član
eh sad, provjeri struju kablovi,svjecice nediraj karburator trzanje je zbog struje,moguce da je i lamela pozz.
 
Druze pogledaj svijecice,skini karburator procisti ga,probaj pa ako bude opet problema odvezi elektricaru da pregleda struju,to se desavalo mom rodjaku pa je sve ovo uradio i zamjeno svijecice i ide bez problema!!!pozzz
 
Član
Danas sam ga vozio majstoru neko je postavio stojadinov karburator.Njegov je motor 1,3 poluanjspric svjecice dobre al lamela neznam kakva je dok je on ne pogleda pokusa ce iskljuciti anjspric pumpu pace da prikopca benzinsku da vidi kako ce raditi .Hvala svima na savjetima ako jos neko nesto zna primam sve komentare samo da proradi kako treba hvala vam:cool:
 
Top