problem sa kamerom na SE K770i

problem sa kamerom na SE K770i

Član
nedavno ja pokušao da slikam nešto i otvorim kameru odnosno skinem lens cover i čekam da dođe slika kad ono izađe i kaže
"another aplication is running close it then start the camera"
a ništa drugo nije otvoreno... odnesem na servis niko ne zna :mad:
i onda čujem da postoji neki kao virus za sony ericsson koji zablokira kameru kao kod mene i neke zvjezdice spominju i bluetooth itd itd. al niko ne zna da objasni kako i šta trebam napraviti...znam da je mobitel ispravan jer sam ga uzeo novog i nema šanse da je otišla kamera znači najvjerovatnije nešto poput ovog što sam već prije napisao...zna li neko postupak kako da se riješim ovog problema i da , da ne zaboravim restartovao sam sve postavke telefona,opet ista situacija
POMOĆ!!!
 
Član
buraz morat ces koju markicu potrositi . Trebas otici u servis da urade downgrade na tvom telefonu tj . da ti vrate neki raniji software , pa da ti tek onda urade update novi . Mislim da ce ovo pomoci tvom telefonu samo ako ti se nije iskopcala traka od kamere .
 
Član
Ne bi morao poslati niti jednu markicu ako znaš sam flashovat telefon.

Ima milijardu foruma baš vezano za sony ericssone jer su oni najfleksibilniji za rad te s njima možeš raditi sve, samo mašta je granica.

Postoji na internetu bar 5 verzija firmware-a za SE K770i , neophodno je da pogledaš koja je oznaka telefona i koji od tih firmware-a ti odgovaraju te skines jedan koji nije isti kao trenutno postavljeni na tvom telefonu, skines programe za flashovanje, skopcas telefon i po uputama, morat ćeš vaditi bateriju i slicne gluposti raditi ali imaju upute na internetu za sve to.

Odvoji vremena ako ti se ne odvaja od para i to je to :)
 
Top