problem sa gasenjem turbine

problem sa gasenjem turbine

Poz drugarii
Rijec je o Golfu 3 1.9 TDI 81kw(110ks) AFN , imam problem sa gasenjem turbine , zamijenio sam protokomjer zraka i senzor pritiska turba ali opet ista stvar , baca ga u safe mod , idem trecom brzinom na 3500 obrtaja odjednom izgubi snagu , ne ide ni blizu kako je isao , ugasim i ponovo upalim sve normalno do 3500 obrtaja , spajano na dijagnostiku i izbacivalo je gresku 00575 , zamijenjena sva vakum crijeva , ako je ko ima slican problem bilo bi mi od koristi da mi pomogne , hvala unaprijed
 
Ode u overboost dok nabija preko 2.4 zato odma prijavljuje MAP sensor da nevalja a u biti turbina ti zaglavi ( ventil na turbini ) dok baci u safe mode probaj drugi n75 samo nabaci da vidis jel ok ako opet baca u safe mode morat ces skinit turbinu pa na ciscenje onda u njoj krilca varijabile zaglavljuju ima puno u njoj garezi pa nemogu odradjivat poso
 
Ode u overboost dok nabija preko 2.4 zato odma prijavljuje MAP sensor da nevalja a u biti turbina ti zaglavi ( ventil na turbini ) dok baci u safe mode probaj drugi n75 samo nabaci da vidis jel ok ako opet baca u safe mode morat ces skinit turbinu pa na ciscenje onda u njoj krilca varijabile zaglavljuju ima puno u njoj garezi pa nemogu odradjivat poso
hvala drug
 
Član
Cisenje turbine kao sto ernad rece i provjeri da li ti je popustila selna sto spaja crijevo na interkuleru,bar tako bilo na petici 1.9
 
Top