Problem sa FB profilom

Problem sa FB profilom

Kada se logujem na fb, izbaci mi ovaj checkpoint:

For security reasons your account is temporarily locked

Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
Don't worry. We'll help you find and remove any infected files right away.


Imam jos jedan profil koji koristim za poker i na njega mogu uci normalno, sto znai da nema veze sa ovim gore sto je napisano. :icon_question: Ne kontam, kakve veze ima virus sa njihovom stranicom, valjda bi trebao virus predstavljati problem po moj laptop a ne njihovu stranicu jer kad mogu uci na drugi profil bez problema onda ova moja konstatacija ima smisla i da je pitanju nesto drugo! :icon_question:

btw: Prodavao sam Zynga poker chipove u zadnje vrijeme, ali opet bi mi Zynga samo mogla banovati profil na pokeru a ne i da mi generalno profil zakljucaju sto je bezveze!
 
Član
Vjerovatno si pokupio neku od onih zajebancija sto salje svim prijateljima na zid! Gluposti neke i fb blokira tvoj nalog dok se ne rijesi problem! Kod mene je isto tako bilo! Preskeniraj racunar s ovim programom: Malwarebytes Anti-Malware i mislim da ces rijesiti problem!
 

187

Član
Kralju to ti on skenira taj tvoj pravi profil i automatski ti prijavljuje gresku tj. virus.. Ne odnosi se to konkretno na tvoj racunar nego bas na taj profil..

Taj drugi koji koristis za poker ti je nevazan pa skoro nikad nisi na njemu i nisi uspio pokupiti nikakve one gluposti (viruse) sto raja salje..
 
addo je napisao(la):
Vjerovatno si pokupio neku od onih zajebancija sto salje svim prijateljima na zid! Gluposti neke i fb blokira tvoj nalog dok se ne rijesi problem! Kod mene je isto tako bilo! Preskeniraj racunar s ovim programom: Malwarebytes Anti-Malware i mislim da ces rijesiti problem!

Skinuo sam taj program, instalirao i uradio full scan... bilo je zarazenih fajlova, nekih 15ak.. uredno ocisceno i restartovao laptop.. pokusao uci, opet ista stvar... u ovom checkpoint-u nude mi "nastavak" i kao sljedecu opciju da skinem McAfee Scan And Repair... nisam to skinuo jer sam vec prethodni instalirao na prijedlog adde... mozda jedino da sacekam, mozda ce oni sami da ga otkljucaju.. jbg, danas normalno fejs koristio i hocu nesto da lajkujem kad mi se pojavi obavjestenje da se moram ponovo prijaviti :icon_question: ja da se prijavim kad izbaci mi ovaj checkpoint :icon_mad:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
addo je napisao(la):
Vjerovatno si pokupio neku od onih zajebancija sto salje svim prijateljima na zid! Gluposti neke i fb blokira tvoj nalog dok se ne rijesi problem! Kod mene je isto tako bilo! Preskeniraj racunar s ovim programom: Malwarebytes Anti-Malware i mislim da ces rijesiti problem!

Skinuo sam taj program, instalirao i uradio full scan... bilo je zarazenih fajlova, nekih 15ak.. uredno ocisceno i restartovao laptop.. pokusao uci, opet ista stvar... u ovom checkpoint-u nude mi "nastavak" i kao sljedecu opciju da skinem McAfee Scan And Repair... nisam to skinuo jer sam vec prethodni instalirao na prijedlog adde... mozda jedino da sacekam, mozda ce oni sami da ga otkljucaju.. jbg, danas normalno fejs koristio i hocu nesto da lajkujem kad mi se pojavi obavjestenje da se moram ponovo prijaviti :icon_question: ja da se prijavim kad izbaci mi ovaj checkpoint :icon_mad:

Ako ti nude kao opciju da skines mcafee, skini i preskeniraj i onda ga mozes izbrisati jer je bezvez antivirus! A mislim daa ces morati da promjenis i password jer sam ja morao mjenjati i nikad mi vise nisu dopustili da koristim taj password kada se to desilo ! Probaj sa tim antivirusom i onda zatrazi promjenu passworda!
 
Evo sad cu pokusati drug... da vidim mogu li sta uraditi... hvala ti ;)

Prvo mi se pojavi ova prva slika, potom kad kliknem continue pojavi se ova druga slika:





:icon_rolleyes:
 
Član
Skini slobodno McAfee i nastavi po uputama, kada skines onda ce traziti da preskeniras racunar i na kraju ce ti ponuditi da promjenis svoj password!
 
Jucer sam pokusavao skinuti i skenirati sto mi nudi i nije stjelo.. danas pokusam da skinem program sto mi nude kad se automatski poce skenirati, zavrsi se skeniranje, pise: no infection i profil mi otkljucase... sad je sve oke... hvala addo na odgovorima...

Moze LOCK :icon_smile:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Jucer sam pokusavao skinuti i skenirati sto mi nudi i nije stjelo.. danas pokusam da skinem program sto mi nude kad se automatski poce skenirati, zavrsi se skeniranje, pise: no infection i profil mi otkljucase... sad je sve oke... hvala addo na odgovorima...

Moze LOCK :icon_smile:

Nema na cemu drug, drago mi je sto si to rijesio! ;)
 
Top