problem sa EPC-om i primanjem gasa

problem sa EPC-om i primanjem gasa

Član
U pitanju je mercedes w203,c 270 cdi,automatik.Naime, ukratko da opisem o cemu se radi.Auto normalno radi,salta brzine, ali prilikom dodavanja jaceg gasa ili kick downa auto ne prima gas , odns ne uspijeva dobiti potrebno ubrzavanje i pali se lampica Electric power control.Kada je auto hladno to se ne desava, tek nakon nekih 2o-ak minuta voznje pocinje se pojavljivati problem.Obisao sam dosta majstora u zadnjih tjedana i sve su to neki "intelektualci" spajali na dijagnostiku no bez prave dijagnoze . Prije dva mjeseca sam reparirao dvije dizne u bosch servisu.. Danas sam napravio servis auta,promjenjeno ulje motora,filter ulja,ulje u getribi i filter goriva.Pa eto ako je neko imo neki identican kvar ili ako bi neko znao nesto o tome, da mi bar da neke smjernice , kako dalje ,odns na koje stvari treba obratit pozornost.
 
Član
hm po meni je to papucica gasa tj potenciometar u njoj, probaj drugu papucicu gasa, mislim da im je boljka tu..ima jos nekih stvari poput loseg mapiranja ( ako je uopste mapiran auto ) ali mislim da bi trebao prijaviti gresku da ne moze isporuciti dovoljno goriva u tom trenutku da je do toga .. probaj sa papucicom pa idi dalje..
 
Top