Problem sa elektronikom

Problem sa elektronikom

Pozdrav svima, imam problem sa farom. Golf 5 je u pitanju. Kupio sam neke nove farove i stopove, modifikovane, bio kod električara da mi poveže i sad imamo problem. Kad dam kontakt sve radi uredno, a kad upalim auto desi se to da se žmigavac upali sam od sebe (na ručici u autu je isključen) i tako radi konstantno, ne može se ugasiti. A na istoj toj strani u stop svjetlu žmigavac ne radi uopšte. Kad dam kontakt sve funkcioniše sve radi, čim upalim auto žmigavac radi par sekundi i ugasi se iako je na ručici upaljen ne daje nikakve znakove. Na desnoj strani sve radi bez greške, i far i stop svjetlo dok lijeva ima neki problem. E sad, nisam električar ali po nekom logičkom razmišljanju pošto problem ima i lijevi far i lijevo stop svjetlo znači da negdje nešto nije dobro spojeno. Taj koji mi je spajao tvrdi da nije do njega i da je sve spojeno kako treba u šta baš i ne vjerujem jer da je do fara ili stopke ne bi radilo jedno od tog dvoje a da se potrefi da nije ispravna čitava strana ne mogu vjerovati, prije bi rekao da nešto nije dobro povezano pa pravi smetnje. Što se tiče modifikacije u žmigavac je ubačena led traka koja treba biti pozicija i žmigavac a takođe i u stop svjetlo pa ako to šta znači nadam se da će se naći neko da mi objasni samo šta bi moglo zezati. Hvala
 
Top