Problem sa daljinskim otkljucavanjem

Problem sa daljinskim otkljucavanjem

Član
Pozdrav svima! Imam jedan problem! Zakljucam ti ja auto, izvadim kljuceve, dolazim poslije kad nece da otkljuca, stim da sa se ja igrao sa kljucem i pritiskao dugmice! Sreca pa sam mogao uci na yadnja desna vrata :-D odmah da vam kazem da nikaa nisam mogao otkljucati na bravu jer nije uredu, takav dosao kod mene! Eh pada cujem savjet! unaprijed Hvala! U pitanju je Seat Cordoba 2000 godiste
 
Član
hoce u njih crknut onaj daljinski ako ti je onaj okrugli kljuc sa dva dugmeta. mada moze bit da mu treba ponovno kodiranje jer si ga vjerovatno puno pretiskao bez potrebe.
 
Ako nije originalno daljinsko zakljucavanje skini jednu klemu na minut i vrati nazad. Kod kineskih daljinskih jedinica je to rjesenje kad se preforsiraju.
 
Jbg ne Bih ti znao rec za original ali nije sa Goreg probat skinut klemu pa onda kljuc u bravu ako kod zaboravi. Pokusavaj
 
kodiranje.Stavi kljuc u bravu okreni kontakt otprilike 5 sekundi vrati izvadi kljuc,stisni jedno dugme stalno drzi i u roku 5 sekundi 3 puta stisci drugo dugme,pustis prvo dugme lampica blicne 5 puta i to je to
 
Član
Drug ako ti je ovo utjeha onda me saslusaj. Kao sto ti je vec kolega gore napisao, kod tih Seata a i na nekim Fabiama i Octaviama su radili te daljince, Siemens 433,92 MHz, NE POSTOJI A DA NIJE CRKLO! Tako da ti je moj odgovor- CRKO DALJINAC
 
Top