Problem sa boš pumpom 59 kw

Problem sa boš pumpom 59 kw

Pozz forumasi.Imam problem sa boš pumpom na golf 2,golf je 51 kw,bos pumpa dobila luft na osovini i ja kupim drugu od 59 kw,postavljena je ova od 59 i problem je bio sto se auto gasilo kad dostigne radnu temperaturu ali samo na štangasu,obrtaji padaju i hoce da se ugasi,a nekad pocinje sam sebi dodavati gas.Odnio sam pumpu na reglazu u Lukavac kod onog cige bosiste,odradio je ko bajagi,uzeo 60 km, ja postavio ponovo pumpu i isti problem.Reparacija ove stare pumpe od 51kw izadje 190 km....sto je stvarno puno.Ima li neko neki prijedlog,neko rjesenje,da vise zavrsim sa ovim belajem....ima li nelo dobru pumpu prodati:(
 
tesko je to vise nac da valja, ako hoces dobru onda uradi svoju i bices miran, i ja sam imo belaj sa svojom pumpom, reparacija 250, ja nadjem polovnu za 150 i zamijenim, kroz 3 mjeseca ova poce pisat naftu i ja onu svoju odnesem na reparaciju i sad sam miran
 
Član
Samo zufer u visokom odneseš uradi čovjek ima i garancije moj Almire sve u životu što je jeftino najskuplje te dođe.....samo Zufer bar bi ja tako...pozzzzz
 
imas na Ceriku bosch servis, meni su radili pumpu i zadovoljan sam,a za tvoju ne vjerujem da je skuplje od 100KM
 
Član
Ma jeste al isplati se i voziš smao kod dobrih majstora i provjerenih ljudi ka dje to u pitanju, ja ih znam dosta al samo zufer radi kakkot trebai ja bi njemu od mene je 30km al dažaba majstor je majstor......Kažu ženu i majstora ne mijenjaš nikad...:)
 
Ma jeste al isplati se i voziš smao kod dobrih majstora i provjerenih ljudi ka dje to u pitanju, ja ih znam dosta al samo zufer radi kakkot trebai ja bi njemu od mene je 30km al dažaba majstor je majstor......Kažu ženu i majstora ne mijenjaš nikad...:)
Imas li broj od tog Zufera ako nista ne odradim da ga nazovem pa mozda po kome posaljem pumpu na reglazu kod njega
 
Član
Almire, Boš servis Marić Zvornik, najblize, a radi kvalitetno, ja nosim sve pumpe dole kad radim, i nije do sad ni jedna bila na reklamaciji. Pristupacan je i sa cijenom.
 
Top