problem sa auspuhom

problem sa auspuhom

pozz raja,ovako jucer sam malo vise potezao auto vozio ga na visokim obrtajima duze vrijeme,i kad sam zavrsio s voznjom auspuh mi je promijenuo zvuk,ostao nu je samo zvuk isti kad ga scepim do daske,ali tamo na oocetku nema onog rezanja nego sami neki dublji zvuk,znaci nema onog prdukanja.pa sta bi moglo biti da se nije zastopao ili da se nesto nije istopilo u njemu,smijem li sta gurnuti u njega probati ocistiti?eto pa pomagajte.pozz
 
Član
Meni je tako bilo i ispostavilo se da imam rupu na loncu i na jednoj cjevki,malena ali se osjeti.
Kad smo sve to promijenili ispostavilo se i da je fleksibilno crijevo stradalo pa sam i njega promijenio(jednostavno se potrosilo nije bilo na njemu rupe ali kad upalis auto na njega duva ko ludo)
 
Član
Izgorila ti vuna sto dodje u loncu, meni to isto bilo samo kod mene je postepeno dobivao dublji zvuk. Ispipaj da nema gdje rupa na njemu, ako ne onda ti je ili izbacio, satjerao vunu ili je izgorila.
 
RS TURBO je napisao(la):
Izgorila ti vuna sto dodje u loncu, meni to isto bilo samo kod mene je postepeno dobivao dublji zvuk. Ispipaj da nema gdje rupa na njemu, ako ne onda ti je ili izbacio, satjerao vunu ili je izgorila.

oa moze li se to zamjenuti,pipao sam nema nigdje rupa po njemu.ali mozda je negdje cjev se progorila,ali opet mozda bi se culo da je progorilo.
 
Član
Bucniji bude dosta kad cijev progori ili lonac. Upali auto i nek radi na leru i zacepi nazad austuh rukom ili s necim i vidi dali ce se onda cuti, ako cuje kad zacepis onda ima negdje rupa a ako se prestane skroz cuti onda nije nista nego vuna izgorila i se nagurala u jedan dio lonca.
 
Član
Meni je nedavno tako bilo,prvo pistalo pa onda bacao iskre iz auspuha pa na kraju auto izgubilo snagu i nije mogao ici preko 50km na sat...Zamijenio zadnji lonac i sad nikakvih problema nema.....
 
RS TURBO je napisao(la):
Bucniji bude dosta kad cijev progori ili lonac. Upali auto i nek radi na leru i zacepi nazad austuh rukom ili s necim i vidi dali ce se onda cuti, ako cuje kad zacepis onda ima negdje rupa a ako se prestane skroz cuti onda nije nista nego vuna izgorila i se nagurala u jedan dio lonca.

zacipao sam i nista se necuje,i jos sam skontao kada vozim i skinem nogu s gasa da puca iz auspuha.a de mi reci mooze li se ta vuna izmjenuti nekako,i gdje bi to mogao odraditi?
 
Član
Ne vjerujem da ces je moci zamijenuti jer bi morao sjeci lonac i otvarati ga i sloziti vunu pa variti opet ali paziti da od varenja se ne zapali. A vuna se koristi ona sto se stavlja u pec (sporet) ja mislim nazad da se stavlja. Jeftinije je kupiti drugi lonac nego se s tim patiti. Kupis sportski lonac top (japanese style) i na njemu dodje prigusivac koji mozes skidati i stavljati a ujedno i izgled je super.
 
RS TURBO je napisao(la):
Ne vjerujem da ces je moci zamijenuti jer bi morao sjeci lonac i otvarati ga i sloziti vunu pa variti opet ali paziti da od varenja se ne zapali. A vuna se koristi ona sto se stavlja u pec (sporet) ja mislim nazad da se stavlja. Jeftinije je kupiti drugi lonac nego se s tim patiti. Kupis sportski lonac top (japanese style) i na njemu dodje prigusivac koji mozes skidati i stavljati a ujedno i izgled je super.
ma jarane u mene je supersprint lonac koji kosta 600 km u kompletu,zato bi mi bilo zao da ga ne oopravim,ali odvuci cu ja nek ipak mehanicar pogleda.hvaka na oomoci i infu.
 
Top