Problem sa ADSL-om!

Problem sa ADSL-om!

znaci taj ruter na sebi nema wirless
zbog toga koristis i tendu
nista prijatelju evo ti moj savjet sve dok ti iz telecoma ne dodju zamjenit opremu non-stop ces imat takve probleme
i ja sam konstantno od prikopcavanja ADSL-a imao te propleme s DNS serverom svaki drugi dan nemam neta
al lik mi objasnio tj njihov serviser sta i kao da radim i ajd to sve ok kad sam ja kuci pa to popravim ali kad mene nema nema ni neta u kuci
i sad zvao i fino na tenane objasnio sta je problem od A do Ž
lik sutra dodje da provjeri odmah sta je problem kaze data ti je pogresna oprema imas opremu koja radi od centrale 500Metara kako treba sve preko je s smetnjama a ja 3 kilometra od centrale udaljen
i opet sam prijavio kvar malo zescim tonom i trazenjem da sve dane u mjesecu koje nemam usluge da ne placam ili da to rijese
nakon 2 dana dolaze s novim ruterom a i na centrali su mi zamjenili plocu evo sad 10 dana nemam ni trzaja cak je u upload 80 kilobajta a download ispod 520 kilobajta nepada
samo zovi i zaprijeti to je to ;)
 
Član
Hvaka ti druže, baš mi kida živce... Znam kako je prije radilo, a sada katastrofa... ma nije meni daleko pošta, možda 200 metara
 
nece moci odraditi reset promijenili su tu sifru u bhtelecomu....isprobano prije par dana....
sto se tice sporog surfanja samo obrisi sav history i tzv cookies i bice brzi :)
(ako ti je download u istinu toliki onda je do history ili ti RAM memorije fali)
odi u task manager i vidi koliko ti uzima ram memorije dok surfas.... pa nam javi jesi rijesio sta :) sretno
 
nece moci odraditi reset promijenili su tu sifru u bhtelecomu....isprobano prije par dana....
sto se tice sporog surfanja samo obrisi sav history i tzv cookies i bice brzi :)
(ako ti je download u istinu toliki onda je do history ili ti RAM memorije fali)
odi u task manager i vidi koliko ti uzima ram memorije dok surfas.... pa nam javi jesi rijesio sta :) sretno


prijatelju ova sifra je za sve rutere iz bhtelecoma i uopste je ne mjenjaju
neke rutere tipa ZTE resetujes na malu tipku koja je skrivena dok TP_LINK rutere reset se odradi i samim gasenjem nema potrebe da malu tipku stisces ;)
znam sta pricam 6 mjeseci mozda i vise sam s tim ruterima devero radio im sve i svasta ne samo kod sebe nego i kod komšinica :D
ako ne prihvata pass koji sam ja naveo onda nakon reseta ide onaj fabricki tj.
user: admin
pass: admin

i to je to pozzz;)
 
Član
interesuje me da li je ikome poznata nova lozinka ako uopšte postoji sa kojom se ulazi u router zte(adsl bh telekom) pošto sa ovom vr10vr10tajn1pa55 to više ne prolazi.LP
 
Član
To i jeste problem jarane ali i vr10vr10tajn1pa55 isto nije fabrički pasword već je admin
izgleda da bez reseta routera nema pomoći
 
Top