Problem s kocnicama

Problem s kocnicama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima prije mjesec dana na peugeot 306 pocelo mi se javljati da kocnica postane mekana kao kvacilo i jedva koci, a kad je naglo pritisnem ili napumpam 2 - 3 puta onda postane tvrdja i bolje koci .....

Otiso sam na pregled i rekli su da je glavni kocioni cilindar otiso

E ja sam to jucer promjenio znaci odvrno sam normalno sve i stavio novi glavni kocioni cilindar i onda smo izracili tocak po tocak unakrsno i opet isti problem imam sad je jos gora kocnica mekana je ko kvacilo i na kraju kad je pritisnem do kraja jedva koci i to sasvim lagano se auto zaustavlja

Dali je neko imo isti problem ili zna sta bi moglo biti neka pise ????
 
Pa nemam druge moguncosti nego da jos danas jednom na kanalu probamo sve 4 ozrake odvrnut i da zrak izlazi pa zavrnut pa opet 1 po 1 na sve 4 tocka ako nemogne opet idem majstoru nevidim drugo rijesenje....
 
Član
mekana znaci prazan hod, ako si stavio nov cilindar onda znaci da imas zraka u sistemu, mozda niste dobro odradili....imas li abs na autu?
 
trizex je napisao(la):
mekana znaci prazan hod, ako si stavio nov cilindar onda znaci da imas zraka u sistemu, mozda niste dobro odradili....imas li abs na autu?

Pa tek kad sam stavio novi cilindar znaci mekanija kocnica od kvacila bila i onda kad smo odracivali malo je postala bolja ali je opet recno katastrofa isto koda i nemam kocnica a ABS ima koliko sam cuo moguce je da i u ABS udje zraka i da je onda jebada to odraditi sve ...
 
Član
jesi li gledao u kakvom stanju je servo pojacivac?
od vode u sistemu ili kondenza zna pocesto stradati membrana pa se desava to sto se desava.
 
Hvala na odgovorima kako sam i pretpostavio zrak je bio problem sad je sve uredu ....samo zrak nismo jucer bili dobro ispumpali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top