Problem s JVC playerom

Problem s JVC playerom

Član
Poz raja . .imam problem s playerom u autu, JVC KD-R 411... Sve radilo normalno, i odjednom nece nista osim sto sam ga nekako uspio osposobiti da pusta cd ili usb, al nikakve kontrole nemam nad njim . . u pocetku se moze pojacati i smanjiti zvuk, al poslije ni to ne radi, vec samo svira . . i jedini nacin da ga ugasim / upalim je da skinem/stavim plocicu . . .ikakva slicna iskustva, pomoc ?
 
Mene je jednom zezalo osvetljenje,Radi normalno,odjednom nestane svetlo, al on i dalje radi.Bili je upitanju zuta ili crvena zica,ne secam se koja je za osvetljenje.Al kod tebe se nesto skroz ubagovao.Ti stiskas dugme za gasenje,a on nece da se ugasi?
 
Član
Ma nista zivo . .znaci stavim plocicu, automatski se pali i pusta cd, ili usb . . na pocetku mozda minut imam samo fore da pojacam il smanjim pjesmu, ostalo nista ne reaguje . . nit promjenit pjesmu, folder, source, apsoultno nista . .ako hocu gasit, moram odvojit plocicu. . osvjetljenje sve radi, vrti demo dok ide pjesma . .
 
Član
Čudno mi što malo možeš da kontrolišeš, kod mene recimo na Sony počelo ponekada da zeza dugme za prebacivanje pjesme, pa se zaglavi pritisnuto i onda ni jedno drugo dugme ne reaguje, kontam da li bi to moglo biti i kod tebe.
 
Član
de nadji cackalicu i ponudi reset ako,naravno postoji...

Sent from my GSmart Aku A1 using Tapatalk
 
Član
Ocisti kontakte koji povezuju plocicu i plejer medicinskim alkoholom i stapicem za usi
Zna se desit da se zaprljaju pa plejer poludi
 
Sve izgleda tako kao da je los spoj izmjedju plocice i radija ili sto ti vec govore mozda je neka tipka zaglavila.
 
Top