Problem s hladenjem il necim drugim

Problem s hladenjem il necim drugim

Ja koliko sam te skontao tebi se nejavlja veca brzina ventilatora tj nece jace da puse okrece :icon_question:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Ja koliko sam te skontao tebi se nejavlja veca brzina ventilatora tj nece jace da puse okrece :icon_question:

ma bravo upravo to prije mi je povecavo sad nece
uvijek isto
sta da radimm :icon_question:
 
0g1 je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
Ja koliko sam te skontao tebi se nejavlja veca brzina ventilatora tj nece jace da puse okrece :icon_question:

ma bravo upravo to prije mi je povecavo sad nece
uvijek isto
sta da radimm :icon_question:

jesil instalirao koji od programa koji upravlja radom ventilatora neki monitor ili da nisi u biosu sta dirao tj podesavao kad ce da pali pojacano hladjenje
 
pregledaj postavke u BIOSu da nisi ukljucio SILENT mode ventilatora..... ukljuci PERFORMANCE ili kako ti je vec oznacen, NORMAL ili tako nesto ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
pregledaj postavke u BIOSu da nisi ukljucio SILENT mode ventilatora..... ukljuci PERFORMANCE ili kako ti je vec oznacen, NORMAL ili tako nesto ;)

nisam skidao nikakve programe a men se cini nisam ni u biosu nista dirao pogledacu sad . . uradit onaj restart da vrati kako je prije bilo pa vidim kako ce se ponasat
 
0g1 je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
pregledaj postavke u BIOSu da nisi ukljucio SILENT mode ventilatora..... ukljuci PERFORMANCE ili kako ti je vec oznacen, NORMAL ili tako nesto ;)

nisam skidao nikakve programe a men se cini nisam ni u biosu nista dirao pogledacu sad . . uradit onaj restart da vrati kako je prije bilo pa vidim kako ce se ponasat

Trazi pod hardware monitor sta ti ima ;)
 
Član
Što se tiče napajanja ukoliko nije neko "brand name" nevalja nikako . Od lošeg napajanja moguće je da se racunar resetuje sam (narocito pod opterecenjem) , ali napajanje ne utice na temperature komponenata . Nevidim da si igdje naveo kolike su to temperature u stanju mirovanja , a koliko pod opterecenjem ??
 
Član
ja imam AMD procesor 5godina,radi bez problema,ocisti prasinu ako ti je centralna primknita zidu ili slicno,odmakni,da moze cirkulisat zrak tj.da ulazi hladni zrak a izlazi topli............

ja imam AMD procesor 5godina,radi bez problema,ocisti prasinu ako ti je centralna primknita zidu ili slicno,odmakni,da moze cirkulisat zrak tj.da ulazi hladni zrak a izlazi topli............
 
Član
ako ti ništa nije pomoglo, vidi u biosu možeš podesit kojom brzinom da ti se vrti ventilator... bar kod mene ima ta opcija...
 
Top