problem s benzinom

problem s benzinom

Član
imam problem s benzinom,naime auto na plinu radi super,ali kad na benzin prebacim trokira,kao da radi na 3 klipa,isao majstoru mijenjao filter goriva,medjutim opet isto,gledao pumpu baca dovoljno goriva,danas odvrnem saraf sto dolazi govorio do glave i malo dodam kontakt da "probije gorivo" i auto mi odmah bolje radi,ne kako treba ali bar mogu da ga vozim na benzinu,za razliku od ranije kad nisam mogao,sad da li je do goriva ili neki drugi kvar nismo znali danas otkloniti,pa ako neko zna,ili neki prijedlog da probam uraditi,inace jako tesko mi pali otkako mi ne radi dobro na benziu i da li neko zna kolika b pumpa mora imati pritisak za 1.4 motor 44 kw. Hvala
 
Legend
zna tako nekad i procesor zezati ja sam imao taj problem ;)

raskopcaj mu dzekove i malo sacekaj pa ga ponovo prikopcaj
 
Član
stefan je napisao(la):
zna tako nekad i procesor zezati ja sam imao taj problem ;)

a kako mi onda radi na plinu normalno sve,bez imalo problema,mogu li kako resetovati ja licno procesor,citao sam na dr forumima da su ga neki resetovali?
znas li koliki pritisak mora imati pumpa za ovaj 1.4 motor
 
Član
CoL3 je napisao(la):
a dizne ? meni je trokirao zbog dizni

druze malo je smijesno ali ne znam ni gdje su mu dizne,da znam da je radi toga da sutra odem majstoru i da mu kazem da ih ocisti ako se moze ocistiti
 
Član
Nema kod tebe dizni na koji col3 misli ;) kod tebe je j-tronik koji ima samo jednu tzv centar diznu , ;)
 
Član
Dzoni3 je napisao(la):
Nema kod tebe dizni na koji col3 misli ;) kod tebe je j-tronik koji ima samo jednu tzv centar diznu , ;)

pa znam da je j tronik zato i pitam reko kakve dizne sada,jel moguce da se ta centar dizna zacepila?
 
BHT Ovisnik
u njega je jedna el. dizna ? rođak je na audiu 80 imao takav problem kao i ja,znam da je on spominjao na jednu, pa kontam da nije i njemu
 
Član
vidjet cu sutra s majstorom da pokusamo ocistiti tu diznu,najgore od svega toga sto ujutro a inace jako tesko pali
 
Legend
marshal je napisao(la):
stefan je napisao(la):
zna tako nekad i procesor zezati ja sam imao taj problem ;)

a kako mi onda radi na plinu normalno sve,bez imalo problema,mogu li kako resetovati ja licno procesor,citao sam na dr forumima da su ga neki resetovali?
znas li koliki pritisak mora imati pumpa za ovaj 1.4 motor

raskopcaj na procesoru dzekove na koji minut pa vrati, jednostavnije je klemu minusnu sinuti ali ti dzekove iskljuci, a i meni isto na plinu radio a na benzinu nije htio nikako, zamjenim nekidan procesor i sad fercera extra i na plinu i na benzinu
 
Član
stefan je napisao(la):
marshal je napisao(la):
stefan je napisao(la):
zna tako nekad i procesor zezati ja sam imao taj problem ;)

a kako mi onda radi na plinu normalno sve,bez imalo problema,mogu li kako resetovati ja licno procesor,citao sam na dr forumima da su ga neki resetovali?
znas li koliki pritisak mora imati pumpa za ovaj 1.4 motor

raskopcaj na procesoru dzekove na koji minut pa vrati, jednostavnije je klemu minusnu sinuti ali ti dzekove iskljuci, a i meni isto na plinu radio a na benzinu nije htio nikako, zamjenim nekidan procesor i sad fercera extra i na plinu i na benzinu

ajd pokusat cu sutra to sa dzekovima a i sa klemama,a sto se tice procesora jel bas mora biti od 1.4 motora ili moze i onaj 1.4 55kw jer je kod mene 44 kw
 
Član
jutros skinem kleme i raskopcam dzekove jedno par min medjutim nije bilo ucinkovito,probao opetna benzin medjutim isti vrag,opet trza no danas nekad krenuo s mamom da nesto uzima za kucu i vozio se normala i beze prebacim na benzin i odjednom pocelo sve normalno da radi,ne trza,na leru radi,ne gasi se,sad sta je bilo bog sami zna,pa et samo da obavijestim
 
Top