Problem rada motora na LPG

Problem rada motora na LPG

Član
Pozdrav svima.
Auto mi se gasi pri vožnji na plinu. Eh sad, plin je Landirenzo. U Sarajevu ima samo jedan majstor i to da kazem kvazi majstor. Bio sam u Ac Borasu u Vitezu, oni su sad ovlašteni servis za Landirenzo, kazu da treba novi sistem uraditi, kao ovaj je dotrajao, ne moze se napraviti(probali su sa promjenama injektora i MAP senzor i nije se stvar popravila). Pa ako ima neko neki savjet ili nekog majstora da mi preporuči, jer bih da se uvjerim da se ne moze napraviti, da bih ugrađivao novi sistem.

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
 
Član
Pozdrav svima.
Auto mi se gasi pri vožnji na plinu. Eh sad, plin je Landirenzo. U Sarajevu ima samo jedan majstor i to da kazem kvazi majstor. Bio sam u Ac Borasu u Vitezu, oni su sad ovlašteni servis za Landirenzo, kazu da treba novi sistem uraditi, kao ovaj je dotrajao, ne moze se napraviti(probali su sa promjenama injektora i MAP senzor i nije se stvar popravila). Pa ako ima neko neki savjet ili nekog majstora da mi preporuči, jer bih da se uvjerim da se ne moze napraviti, da bih ugrađivao novi sistem.

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

Koji je to kvazi majstor?
Imas npr. Simanica u Buca Potoku, Darkom u Lukavici...
 
Član
Mozda ti je najbolje da nabacis stag,svi ga rade,pa se vec zna sve o njemu,a uredjaj samo takav.
Ima li razlike izmedju STAGA i LPGTECH?
Ja sam odlucio LPGTECH, ukoliko ovo ne napravim. Mada mi je prioritet da ga napravim, opet je Landirenzo daleko iznad ostalih..

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
 
Član
Više ljudi radi ac staq, a nema neke velike razlike, to su jeftini sustavi. Landirenzo jesto skuplji, sa boljim elementima ali džaba ti ako ne radi i ako ga nitko ne može napraviti.

Ja sam imao Prins sustav koji je 4 puta skuplji od ac staqa i duplo od landirenza pa sam muku mučio jer ga nitko u državi ne radi..
 
Top