Problem prednji zvucnici

Problem prednji zvucnici

Član
interesantna tema, imam dva golfa 4 i na obadva mi se takodjer javio isti problem jednostavno nekada prekida zvucnik a nekada ne, mrsko mi da otvaram i da skidam tapacirung ali 99% sam siguran da je u pitanju instalacija, pretezno kablovi pucaju i lome se na spoju tamo kod sarki od vrata znaci na prelazu sa karoserije na vrata tu najcesce pucaju i lome se kablovi ili u drugom slucaju mogu biti losi ili oksidirali kontakti tj.stopice ili klemice na samom zvucniku, desava se i to zbog konstantnog i stalnog prisustva vlage u vratima sto zbog kondenza ili pak atmosferskih padavina ali u glavnom vlaga je prisutna unutar vrata. To je uglavnom 99% kvar na instalaciji, mada nikada ne mozemo iskljuciti i drugu opciju a to je kvar na samom zvucniku, jednostavno je dotrajao jel racunajte da u prosjeku golf4 ima preko 15godina tako da su i ti zvucnici vrlo moguce dotrajali. Treca opcija skoro da je nacisto iskljucena i tesko da postoji mogucnost da je radijo crko, odnosno ako izgori jedan izlaz na samom radiju kvar tj. greska se nece desiti i manifestovati bas na ovakav nacin da nekada radi a nekada prekida.
Ma i mene mrzi da skidam tapacirung,cudi me da nisu napravili tako da mozes zvucnik zamijeniti bez skidanja tapacirunga,dok imalo svira,ja ga skidati necu

Odobreno i poslato od strane Borisa
 
Član
Pa bar tapacirung nije problem da se skine....3 sarafa. I otkopcati par kablova. I rjesis problem

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Golf 4 nema! Tri ma dnu tapacirunga a ostalo su kopce

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ja koliko se sjecam ima Bgm, ispod su 4 imbusa, 2-3 sarafa su ispod rucke za otvaranje, koliko se sjecam od prije 2 godine jer sam kod sebe skidao.
 
Član
Upravu si imaju kod vozacevih vrata. 4 obična a dole ispod su torx

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Mozda nekad uhvatim vremena,sad je fino vrijeme,ali opet mogli su i regulisati,da se samo zvucnik skida al jbg sta je tu je

Odobreno i poslato od strane Borisa
 
Član
Mogli supa da onda trese i sends kad bas udara. Onda opet ne bi valjalo. Ko bi svima ugodio

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Top