problem- pojacalo

problem- pojacalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u zadnje vrijeme mi je pojacalo poludilo, ne znam koji mu je k*. Nekad apsolutno nikako bassa nemam, nekad imam solidan bass, a nekad udara bas kako i treba, kao sto je uvijek sviralo. primjetio sam da kad pomjerim pojacalo, tj, prevrcem ga itd da dolazi do tih promjena, npr. kad nestane bass-a, pomjerim pojacalo ono se vrati u normalu. pokusavao sam samo kablove pomjerati, nije do kontakata na kablovima....
prije nego ga otvorim, do cega bi moglo biti :icon_rolleyes:

P.S. pojacalo nije bilo fiksirano, nego je onako lezalo u gepeku, pa se vjerovatno "rastreslo" vozajuci po nasim divnim sokacima :D
 
Član
Ja se ne razumijem mnogo ali nisi ni napisao koje je pojacalo pa mozda neko bude konkretno znao u cemu je problem, a meni lici na hladan lem ili na neki los kontakt u njemu ako si siguran da nije do kablova.

Pa ti otvori i dobro pregledaj sve da se nije gdje sta otkacilo ili da nema kakav slab spoj.

A kad napises tacno o kom se radi onda ce vjerovatno neko i da se javi sa vise detalja :)
 
Član
vidi, fakat jeste do cinceva :D

jest da sam morao raskopati citavu instalaciju, preklijesten kabal na jednom mjestu bio :icon_mad:
al eto... sad radi, moze lokot :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top