Problem Opel calibra 2.0 16v

Problem Opel calibra 2.0 16v

Član
e ovako prijatelj mi ima opel calibru 2.0 16v DOHC i palila je sve do sad i odjednom nece,stavili joj novi akumulator,svjecice,razvodnik paljenja i opet nece,uopste joj ne dolazi struja,vozili smo je kod par majstora nitko nezna sta joj i koji su rekli probleme to smo i promijenili,ako netko zna sta bi moglo bit nek javi
 
Član
javio sam majstoru pa ce pogledat sutra,covjek jos radi na njoj,sada joj stima paljenje sumnja da nije do toga,ali cudno je palila na pola kljuca
 
Početnik
..pa ako je dosad normalno palila,nevidim razlog za stimanjem palenja tj uzubljivanjem i stimanjem razvodnika,jer jedino da je remen preskocio pa pojebalo bi se i palenje,ali to nije..ako je sve novo sto si naveo,jedino senzor,jer nedaje signal i tako nebaca iskru..po meni to jedino
 
Član
zamijenit ce senzor sutra pa cemo vidjeti,do pon mora proradit jer mora u hr na registraciju,tebi veliko hvala nadam se da je do njega
 
Početnik
nadam se da je to...po meni bi to trebalo bit..a volio bi da to rijesite brzo i da nije nista opasnije...ma nista tu smo ;)
 
Član
evo mene opet zamjenut senzor radilice, stavljan drugi ecu i opet nema struje,kablovi zamjenuti svi,ni sam majstor nezna sta je
 
Član
nije druze problem u alnaseru.
vergla prima gorivo ali nema struje na razvodniku nema ni na senzoru od radilice nema nigdi plusa
 
Jesi li gledao da nije do komutatora paljenja,ona mala plocica sa sirokim dzekom i 6 ili 7 pinova na dzeku? Bar tako dodje kod golfa i peugeota,za njih sam siguran.
Ili eventualno prekontrolisi instalaciju da nije negdje izgubljen neki kontakt.
 
Top