problem oko paljenja

problem oko paljenja

Član
OPET ZNACI PROBLEM, akumulator znaci napunio i danas ga postavio i auto upali odma, bez ikakvih problema kao da je nov, malo se provozao i parkirao auto oko 20h , i bio kod djevojke kad maloprije krenuo kuci otkljucajem auto daljinskim kad vidim odma da mi zmigavci slabo svijetle kad se otkljucavalo, ja udjem u auto dodam kontakt opet nema nista na tabli ali nije kao prosli put malo auto skljocne kad okrenem kljuc da palim.. otvorim haubu cackam kleme opet isto probam i isti djavo.. kad malo bolje oko akumulatora i vidim neka tecnost ima po njemu kao sapunika, neka tecnost u baloncicima.. sta sad radit??
 
Član
pa lahko je rec odma kupi nov akumulator, hoces li mi slucajno ti dati pare??? neradim ima 4-5 mjeseci i NEMAM od cega kupiti, auto mi treba 3-4 dana u sedmici da zaradim dnevnicu od 10KM a bez auta nemogu ni to zaraditi.. pokusajem najbezbolnije to rijesiti, najlakse je kupiti NOV ali je pitanje s kojim parama, nevidljivim..
 
Član
ja bih rekao da je to ona kiselina iz akumulatora, nisam citao cijelu temu ali mislim da je to to. taj aku je sad tapija, ne moze se vise ni punit. volio bih da grijesim, jer znam da su akumulatori skupi, mnogi odvajaju od usta da bi kupili neki dio za auto
mozda da pokusas uzeti na otplatu nov aku, vjerujem da ima neka radnja u travniku koja ce ti dati na otplatu il nesto tako
 
Član
ako nemas za nov, na PIK i ganjaj zamjenu kakvu...
mada polovan je macak u vreci...
bolje parkiraj auto i stekaj za novi
 
Član
Stilo ti ne trpi slab aku,tako da i ako kupis neki polovan ako je malo losiji imaces probleme,palice ti greske na tabli,jer jednostavno kad je losiji aku pocne da gasi potrosace. Ako nemas pare strpi se malo jer tako sa losim aku napravices auto samo veci problem!
 
Top