Problem novi

Problem novi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
marko_v je napisao(la):
Sky je napisao(la):
kad naletis u doboj, cuj se sa denijem ili davorom, neka ti oni pokusaju pomoci....
da,ako ti je doboj usput,cuj se sa njima,deni ce sigurno to da ti spoji..... ;)

sutra cu ja na okup ako stignem dole kod vas jel i dalje kod onog centra ili je dole u bazi pa nek vide davor i deni
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
Sky je napisao(la):
kad naletis u doboj, cuj se sa denijem ili davorom, neka ti oni pokusaju pomoci....
da,ako ti je doboj usput,cuj se sa njima,deni ce sigurno to da ti spoji..... ;)

sutra cu ja na okup ako stignem dole kod vas jel i dalje kod onog centra ili je dole u bazi pa nek vide davor i deni
okupljanje je kod bmd centra-19:00h
 
hvala raja tema moze lock

ostalo je jedna zavojnica na na jedan bridge pa dok novi kakav sub neispadne nek ovako svira uglavnom ja sam zadovoljan jasnocom i cistocom bass-a
 
Davor_ je napisao(la):
CLIP jednostavno receno 4KANALAC NIJE ZA SUB-a !!(iako i ja tako slusam) :D:D

pa svako pojacalo se moze dovesti do clipa, i dvokanalac, a i monoblock..

iako neki imaju protect zastitu na clip..

nema to nikakve veze sto je 4 kanalac sa clipom...
 
Član
a dali bi prije klipao s istom opremom samo neki monoblok ??ili 4 kanalac i gain do maxa ??(jer nema snage )
 
Član
Davor_ je napisao(la):
a dali bi prije klipao s istom opremom samo neki monoblok ??ili 4 kanalac i gain do maxa ??(jer nema snage )

svaki ce klipat sa gainom do maxa ... al ama bas svaki ...
 
svako pojacalo ima gornju granicu, kad se to predje, tj kad se pretjeriva onda dolazi do klipa, bio to monoblock, 2kanalac, 4kanalac, 6kanalac.... itd.. zato je pozeljno da je pojacalo dosta jace od woofera tako da npr odvrnes ga na 70% snage, i tako woofer tjeras do kraja, a pojacalo nije puno optereceno.. ;)
 
Član
znam ja to!!!pa bas to i govorim!!!da li bi on imao potrebe stavljati gain na max na nekom OSREDNJEM Mbloku kao sto je morao na ovom 4kanalcu!!
nadam da ste me razumjeli
 
Član
Nema potrebe da stavlja gain na max ni na ovom amp-u ni na mono bloku niti na jednom amp-u, bilo koliko da je slabije od suba, gain nikad ama bas nikad ne ide u max... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top